Anna  (anonim, 37.47.186.) Bielany 4 lata temu

Czy Pangrol 25 000 jest odpowiednikiem leku Kreon 25 000? Jaka jest jego cena? Czy zależy ona od ilości zakupionych opakowań?

Witam
Proszę o informację czy ten lek posiada to samo działanie co Kreon 25000. Jaka jest jego cena? Czy państwo wysyłanie ten lek dla osób zamiejscowych? I jaka jest cena przesyłki i czy zależy od ilisci zamówionych opakowań.

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Pangrol 25 000 zawiera taką samą substancję czynną i taką samą moc jak Kreon 25 000. Wywiera również to samo działanie terapeutyczne. Jest jednak lekiem dostępnym bez recepty. Teoretycznie, nie powinno się zamieniać leków wydawanych z przepisu lekarza na leki bez recepty, jednak w praktyce, jeśli leki działają tak samo, pacjenci dokonują takiej zamiany.

Cena leku Pangrol 25 000 jest różna w zależności od apteki i mieści się w przedziale 32,99 zł - 49,50 zł. Jest on pakowany po 20 kapsułek. Przesyłam link do śledzenia jego dostępności w aptekach połączonych z naszym systemem:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/59208/pangrol-25000-kapsulki/apteki/w-polsce

W każdej z nich, przy pomocy naszego portalu, można zarezerwować lek, a następnie odebrać w wybranej podczas rezerwacji aptece.

Apteki, które są podpięte pod nasz system to placówki stacjonarne. Nie prowadzą one sprzedaży wysyłkowej leków. Jeśli chodzi natomiast o to, czy cena leku zależy od ilości zakupionych opakowań - jest to kwestia indywidualna danej apteki.

Portal GdziePoLek sam w sobie nie posiada leków na stanie - umożliwiamy sprawdzenie ich dostępności w wybranej aptece w Polsce oraz rezerwację: https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły