Katarzyna (anonim, 94.254.164.)
około 11 miesięcy temu, Toruń

Gdzie od ręki kupię lek Nipas w postaci tabletek dozębodołowych?

Gdzie mogę odreki kupić nipas w tabletkach

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

około 6 miesięcy temu

Aplikacja leku Nipas powinna odbywać się wyłącznie przez lekarza stomatologa. Zębodół przed aplikacją powinien zostać odpowiednio przygotowany poprzez przepłukanie ciepłym 3% roztworem wodorowęglanu sodu lub 0,9% roztworem chlorku sodu. Po aplikacji powinien zostać zastosowany na czas ok. 20 minut tampon zabezpieczający. Po tym czasie tabletka ulega spęcznienie i zabezpiecza zębodół przed dostępem śliny. Ponadto lekarz powinien ocenić ilość tabletek niezbędnych do skutecznego zabezpieczenia zębodołu.

N. W (anonim, 192.166.222.)
około 6 miesięcy temu

Czy mogę sama zaaplikować sobie lek nipas do dziąsła po usunięciu zęba ósemki? Mój gabinet jest nieczynny od wtorku. Wszystkie inne gabinety w moim mieście nie odbierają telefonu lub nie ma stomatologów. Lekcja mogę kupić w innym mieście ale nawet się wybiorę bo nie wytrzymam do poniedziałku. ktoś sam aplikować sobie ten lek?

około 11 miesięcy temu

Niestety w Toruniu żadna z aptek podłączonych do naszego systemu nie deklaruje posiadania na stanie leku Nipas. Można to sprawdzić w poniższym linku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/53384/nipas-tabletki-dozebodolowe/apteki/w-toruniu

Lek dostępny jest w 4 aptekach w województwie kujawsko-pomorskim:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/53384/nipas-tabletki-dozebodolowe/apteki/w-kujawsko-pomorskim

Z informacji uzyskanej w hurtowniach farmaceutycznych, nie ma problemu z zamówieniem tego leku. W razie potrzeby można spróbować zamówić lek telefonicznie w wybranej przez siebie aptece.

Substancją czynną leku Nipas jest kwas acetylosalicylowy. Lek wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe i przeciwbólowe. Lek Nipas w postaci tabletek dozębodołowych, jest przeznaczony do stosowania tylko przez lekarzy stomatologów.
Załączam ulotkę leku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/53384/nipas-tabletki-dozebodolowe/ulotka

Polecam nasze artykuły:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/wybielanie-zebow-w-domu-i-u-stomatologa
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-leki-przeciwbolowe-stosowac