Grażyna (anonim, 93.105.112.) Siedlce 4 lata temu

Czy mogę uzyskać receptę refundowaną na piankę Enstilar od lekarz rodzinnego rodzinnego?

Mam receptę wystawioną przez lekarza rodzinnego na piankę Enstilar, niestety na 100%.Zmiany łuszczycowe zajmują bardzo duzy obszar ciała.
Czy mogę uzyskać refundację 30%, od rodzinnego lekarza?

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Pianka Enstilar może zostać przepisana z odpłatnością 30% w przypadku leczenia miejscowego łuszczycy zwyczajnej u dorosłych. Podstawą dla lekarza do wystawienia recepty zniżkowej jest rozpoznanie. Więcej na ten temat:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/kiedy-lek-nalezy-sie-na-znizke

Przypuszczam, że lekarz rodzinny będzie oczekiwał od Pani informacji od dermatologa o zdiagnozowaniu łuszczycy i zaordynowanym leczeniu pianką Enstilar. Proszę po prostu zapytać o to lekarza rodzinnego i poprosić o informację, jakie dokumenty są potrzebne w celu przepisywania recept zniżkowych na kontynuację terapii.

Załączam dodatkowe informacje o piance Enstilar: https://www.gdziepolek.pl/produkty/92149/enstilar-pianka/apteki/w-siedlcach https://www.gdziepolek.pl/produkty/92149/enstilar-pianka/ulotka oraz nasze materiały, które mogą być pomocne: https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-luszczyce https://www.gdziepolek.pl/kategorie/dermokosmetyki-na-luszczyce https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-leczyc-luszczyce https://www.gdziepolek.pl/artykuly/pharmaceris-p-psoriasis-problem-luszczycy

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły