Aneczka (anonim, 176.103.77.) Warszawa 4 lata temu

Jakie są zamienniki leku Dalacin C?

Jakie zamienniki dalacinu c moge uzyc na bol zeba zalecone przez dendyste

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy.

Do skóry trądzikowej, tłustej i mieszanej.

Marta Janocha Farmaceutka

4 lata temu

Dalacin C jest lekiem zawierającym w swoim składzie antybiotyk klindamycyna. Substancja ta stosowana jest między innymi w przypadku zakażeń zębów wywołanych przez wrażliwe drobnoustroje. Lek występuje w kapsułkach w dawce 75 mg, 150 mg i 300 mg. Dostępność poszczególnych dawek można sprawdzić w poniższych linkach:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/21077/dalacin-c-kapsulki/apteki/w-polsce?pvId=12168 https://www.gdziepolek.pl/produkty/21077/dalacin-c-kapsulki/apteki/w-polsce?pvId=62443 https://www.gdziepolek.pl/produkty/21077/dalacin-c-kapsulki/apteki/w-polsce?pvId=12171

Wśród leków, które zawierają tę samą substancję aktywną, możemy wyróżnić: Clinadamycin MIP 300, Clindamycin MIP 600, Klimicin 300 mg. Oczywiście wszystkie te leki wymagają recepty lekarskiej.

Załączam ulotkę leku Dalacin C: https://www.gdziepolek.pl/produkty/21077/dalacin-c-kapsulki/ulotka

Polecam także nasze artykuły: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/fakty-i-mity-o-antybiotykach https://www.gdziepolek.pl/kategorie/bol-zeba

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły