Nie było okresu przez rok. Ginekolog przepisał femoston 2/10. Po 7 dniach przyjmowania jednego dnia pojawiła się krwawa wydzielina. Minęło już 14 dni od zażywania, a wydzielina znowu się pojawiła. Co to może być?
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Katarzyna Kosińska Farmaceutka, Redaktorka
10 godzin temu
Opisane dolegliwości mogą być działaniem niepożądanym leku Femoston. Zaburzenia
miesiączkowania (w tym plamienia postmenopauzalne, miesiączki acykliczne z przedłużonym krwawieniem, obfite miesiączki krwotoczne, zbyt rzadkie lub brak miesiączki, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączkowanie), bóle w obrębie miednicy i upławy to częste działania niepożądane raportowane przez pacjentki przyjmujące ten lek. W pierwszych miesiącach leczenia mogą wystąpić przejściowe krwawienia oraz plamienia śródcykliczne. Jeśli krwawienia lub plamienia pojawią się w późniejszym okresie lub utrzymują się mimo zaprzestania leczenia, należy przeprowadzić diagnostykę w celu ustalenia przyczyny krwawień i wykluczenia nowotworu endometrium.
Więcej informacji:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/htz-hormonalna-terapia-zastepcza-w-menopauzie
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/hormonalna-terapia-zastepcza-htz
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zachęcam do skorzystania z teleporady u ginekologa - usługa jest dostępna w zakładce e-wizyta:
Dodaj produkty do koszyka, aby zobaczyć, w których aptekach kupisz je najtaniej - z odbiorem lub dostawą 👇