Dzień dobry, mąż jest po radioterapii guza odbytnicy ,wystąpił stan zapalny od radioterapeuty otrzymał Salazę i Aescin od lekarza medycyny bólu Dulsevię i Lynagex xr ,niestety są silne wybicia bólu stosujemy jednorazowo 1g pyralginy ,ale ostatnio słabo pomaga.W czwartek maż ma kolonoskopię ,jutro ma się oczyszczać ,występują też podkrwawiania,lekarz domowy rozkłada ręce wysyła do onkologa ,onkolog czeka na kolonoskopię ,lekarz od bólu na urlopie a ja już nie wiem jak pomóc .Proszę może ktoś z Państwa udzieli mi porady?
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Katarzyna Kosińska Farmaceutka, Redaktorka
13 godzin temu
Choroba onkologiczna przewodu pokarmowego będzie przeciwskazaniem do stosowania wielu leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty. Jeżeli dolegliwości bólowe nie ustępują po zażyciu Pyralginy, można spróbować zastosować połączenie paracetamolu z kodeiną (np. Antidol). Kodeina jest słabym opioidem działającym ośrodkowo, zwiększającym skuteczność leków przeciwbólowych. Stosowana długotrwale wywołuje efekt przyzwyczajenia. Mocniejsze leki przeciwbólowe są dostępne tylko z przepisu lekarza.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zachęcam do skorzystania z teleporady u internisty - usługa jest dostępna na naszej stronie w zakładce e-wizyta:
https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja
Polecam artykuł:
Dodaj produkty do koszyka, aby zobaczyć, w których aptekach kupisz je najtaniej - z odbiorem lub dostawą 👇