Ania W. (anonim, 77.45.37.) Warszawa 44 dni temu

Czy można łączyć Pau d'Arco i Bibloc 2,5 mg?
25,99 zł

Czy mogę zażywać pau d Arco stosując bibloc 2,5 mg?

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

43 dni temu

Można łączyć suplement Pau d'arco (lapacho) z lekiem Bibloc. Między preparatami nie dochodzi do istotnych klinicznie interakcji.

Pau d'arco nie należy łączyć z lekami o działaniu przeciwzakrzepowym np. dostępnymi bez recepty lekami z kwasem acetylosalicylowym (np. Acard, Polocard).
Nie ma natomiast przeciwwskazań do łączenia tego produktu z beta-blokerami, do których należy Bibloc. Co więcej, suplement może być stosowany u osób ze schorzeniami układu krążenia.

Lapachol zawarty w Pau d'arco ma głównie działanie przeciwdrobnoustrojowe. Wspomaga leczenie infekcji i wzmacnia odporność. Zwykle zaleca się, aby terapia trwała 2-3 tygodnie, następnie przerwa i jeśli to konieczne po 1-2 tygodniach można wznowić terapię.

Warto zachować odpowiedni sposób dawkowania, gdyż przyjmowany w ilościach większych niż 1,5 grama, pau d'arco może stać się toksyczny i spowodować uszkodzenie nerek lub wątroby.

Tutaj można porównać ceny tego typu produktów w aptekach internetowych i dokonać zamówienia z dostawą do domu lub odbiorem w aptece:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/59944/now-foods-pau-darco-ekstrakt-z-lapacho-plyn/apteki

W miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Lublin, Gdańsk, Łódź, Szczecin, Białystok, Poznań oraz Chorzów produkty można zamówić z dostawą błyskawiczną nawet w 1h dzięki usłudze Wolt Drive.

Przez cały czerwiec dostawa z Wolt Drive jest darmowa przy zamówieniach od 99 zł

- sprawdź czy w Twojej lokalizacji usługa jest dostępna: https://www.gdziepolek.pl/koszyk/szybka-dostawa?src=zf

https://www.youtube.com/shorts/OkYrmeKXTWE

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły