elauer@op.pl (anonim, 37.30.4.) Warszawa 5 miesięcy temu

Czy Tanakan pomoże na zawroty głowy?

Mam 75 lat czy tanakan będzie skuteczny na zawroty głowy z góry dziękuję za odpowiedź na to pytanie

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Anna Tyrańska Farmaceuta, Redaktor

5 miesięcy temu

Tanakan to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek. W swoim składzie zawiera wyciąg z liścia miłorzębu japońskiego. Preparat przeznaczony jest do stosowania w stanach wymagających poprawy funkcji poznawczych np. w przebiegu łagodnych postaci chorób otępiennych. Ponadto korzystnie wpływa na mikrokrążenie mózgowe, usprawnia dostawy glukozy i tlenu do narządu.

Miłorząb (Ginkgo biloba) jest rośliną, której stosowanie jest często związane z poprawą krążenia krwi i funkcji mózgu. Istnieje pewna ilość badań sugerujących, że ekstrakt z miłorzębu może być skuteczny w zmniejszaniu objawów zawrotów głowy i innych dolegliwości związanych z zaburzeniami przepływu krwi w mózgu.

Jednakże, skuteczność miłorzębu w leczeniu zawrotów głowy może być różna u różnych osób, a wyniki badań są czasami sprzeczne. Niektóre badania sugerują korzyści, podczas gdy inne nie potwierdzają znaczącego efektu. Ponadto, jak każdy suplement diety, miłorząb może wywoływać skutki uboczne i może mieć interakcje z innymi lekami.

Lek można kupić tutaj:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/77320/tanakan-tabletki-powlekane/apteki

Gdyby po zastosowaniu leku Tanakan zawroty nie ustąpiły - sugerowałabym kontakt z lekarzem.

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły