---Wolt Drive - zapytaj farmaceutę - pytania

okram (anonim, 185.97.16.) Warszawa 6 miesięcy temu

Co może być przyczyną problemów z utrzymaniem erekcji u 22-latka?

Mam 22 lata. Jestem ze swoją dziewczyna od 5 lat. Jestęsmy dla siebie pierwszymi partnerami. Od 3 miesięcy pojawia się u mnie problem z utrzymaniem erekcji. Erekcja wprawdzie pojawia się ale po dłuższych pieszczotach. W trakcie stosunku zanika i to wszystko powoduje u mnie bardzo duży stres. Nie jestem w stanie potem go postawić. Dziewczyna reaguje na to negatywnie (w zasadziez przez to nasz związek jest w rozsypce). Jaka moiże byc przyczyna?

9 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

6 miesięcy temu

Obawiam się, iż konieczna będzie szersza diagnostyka. Zachęcam do konsultacji z urologiem. Jeśli urolog nie zaobserwuje nic niepokojącego, wówczas warto poradzić się seksuologa.
Wstępem do dalszej diagnostyki może być wizyta u lekarza rodzinnego i wykonanie podstawowych badań - morfologia, lipidogram itp.

Załączam linki do pomocnych wpisów:

https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-potencje

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/stosowanie-lekow-a-seks

realizam (anonim, 176.67.84.) 6 miesięcy temu

Nie tylko. L arginina działa głównie na powiększenie erekcji. Pompuje się o wiele więcej krwi do penisa. Ciała jamiste są lepiej wypełnione i dzięki temu erekcja jest mocniejsza. Przy dłuższym stosowaniu może faktycznie mieć dobre działanie również i na powiększenie penisa.

Okram (anonim, 216.131.105.) 6 miesięcy temu

Przypadkiem penis complete nie jest na powiekszenie penisa jak czytałem w innym temacie?

realizam (anonim, 143.202.163.) 6 miesięcy temu

Nie piszę tutaj o sildenafilu ale o innych środkach zawierających głównie L argininę ale również inne składniki, które mogą dobrze działać na erekcję. Na przykład pokrzywa czy żeń szeń. Kup sobie penis complete, ewentualnie Viamen. Dwa najmocniejsze moim zdaniem środki na rynku jakie można sobie kupić. No i jeszcze dochodzi kwestia psychiczna. Wydaje mi się, że za bardzo patrzysz się na swoje czynności seksualne i zwracasz na nie swoją uwagę. Im bardziej się denerwujesz,ze penis opada tym bardziej ten penis będzie opadał. Tutaj wchodzi w grę błędne koło.

Okram (anonim, 176.67.87.) 6 miesięcy temu

Zastanawiałem sie ale słyszałem, że sildenafil uzależnia

Realizam (anonim, 216.131.105.) 6 miesięcy temu

To może spróbuj sobie jakichś tabletek? Bo skoro piszesz,ze wszystko teoretycznie jest ok.

Okram (anonim, 185.108.106.) 6 miesięcy temu

No i właśnie tutaj muszę powiedzieć że nic z tych wszystkich rzeczy. Jestem wysportowanym, zdrowoodżywiającym się facetem. Czy psychika? Może i tak ale przecież nic konkretnego nie spowodowało tych problemów. Problem po prostu się pojawił. Wcześniej tak nie było i seks był super.

realizam (anonim, 216.131.88.) 6 miesięcy temu

Oj tutaj przyczyn może być bardzo wiele: stres brak witamin choroba (chociaż to akurat bardzo pesymistyczna i daleka wersja) jakieś problemy z hormonami ewentualnie psychika (możesz nie mieć problemów z erekcja ale po prostu sam stosunek tak Cię denerwuje,ze takie problemy się pojawiają). Brak diety, otyłość.

simpler (anonim, 216.131.88.) 6 miesięcy temu

Powody mogą być różne np takie ze partnerka juz Cię przestaje pociagac
Lub np zbyt często się kochacie albo nawet zaczynające się problemy z układem krążenia.. Lub też np zła dieta obniżony poziom testosteronu lub np tlenku azotu w organizmie tego nikt nie jest do końca na 100% stwierdzić

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły