Domin (anonim, 31.0.46.) Polska 4 lata temu

Czy IGF można rozrobić z wodą do wstrzykiwań?

Igf rozrobie z tym produktem

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Jedynym znanym mi i zarejestrowanym do stosowania u ludzi produktem leczniczym zawierającym IGF-1 - insulinopodobny czynnik wzrostu-1, a właściwie jego kopię, mekaserminę, jest preparat Increlex. Increlex ma jednak postać płynu do wstrzykiwań (gotowego roztworu), nie sądzę zatem, aby był Pan w posiadaniu właśnie tego leku.

Inne preparaty z IGF-1 na jakie można się "natknąć" są to produkty opisane jako "do celów badawczych" ("for research only"), nie jest więc do nich załączona ulotka czy Karta Charakterystyki Produktu Leczniczego, która umożliwiałaby udzielenie wiążącej odpowiedzi, jak i w czym należy przygotować ("rozrobić") taki produkt. Jeśli jest Pan badaczem, najprawdopodobniej stosowną informację uzyska Pan u sprzedawcy odczynnika.

Jeśli natomiast chodzi o jakiś inny lek, którego nie wzięłam pod uwagę, to poproszę o dokładną informację dotyczącą nazwy i producenta.

Załączam artykuł, który może być przydatny:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/dlaczego-warto-kupowac-leki-tylko-w-aptece

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły