Dzień dobry mam pytanie mam krążek antykoncepcyjny założony po raz drugi nigdy wcześniej nie stosowałam żadnej antykoncepcji . Pierwszy zalozylam prawidłowo w pierwszym dniu miesiączki lecz drugi tydzień od wyjęcia poprzedniego ( prawidłowo ) jaka jest skuteczność krążka chroni mnie przed ciąża ? Działa czasu czas ?
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Ewa Pilch Farmaceuta, Redaktor
3 lata temu
W przypadku, gdy kolejny krążek antykoncepcyjny założyła Pani po 7 dniach od wyjęcia pierwszego krążka to ochrona antykoncepcyjna jest zachowana w sposób ciągły (czyli zarówno przy stosowaniu krążka, jak i w trakcie przerwy).
Więcej o tym, jak prawidłowo stosować antykoncepcję, pisaliśmy w artykule:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-prawidlowo-stosowac-antykoncepcje