Domowe Laboratorium - testy ciążowe, narkotykowe, owulacyjne i inne

Marka firmy Hydrex Diagnostics - Domowe Laboratorium, specjalizuje się w produkcji testów do diagnostyki domowej, które w oparciu o samodzielne badanie moczu, śliny, kału czy krwi, ułatwiają profilaktykę i pozwalają na wstępne wykrycie wielu stanów, chorób i nieprawidłowości.

Domowe Laboratorium w swojej ofercie posiada testy do diagnostyki domowej:

  • testy ciążowe - wykrywają ciąże, polegają na badaniu obecności gonadotropiny kosmówkowej w moczu,
  • testy owulacyjne - określają dni płodne, wykrywają wzrost poziomu hormonu luteinizującego w moczu,
  • testy narkotykowe - wykrywają obecność amfetaminy, heroiny, kokainy, morfiny, marihuany i haszyszu,
  • testy na obecności bakterii Helicobacter pylori w układzie pokarmowym,
  • testy na poziom cholesterolu,
  • ogólne badanie moczu - wykrywają stany zapalne układu moczowego, a także problemy z nerkami czy wątrobą,
  • testy na menopauzę - wykrywają początki okresu przekwitania u kobiet, polegają na badaniu poziomu hormonu FSH w moczu,
  • testy na odczyn pH w pochwie - wykrywają infekcje intymne,
  • test na krew utajoną w kale FOB - jako profilaktyka zachorowań na nowotwory jelita grubego,
  • test na prostatę PSA - jako profilaktyka zmian chorobowych w obrębie gruczołu krokowego.
Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Pink test ciążowy płytkowy super czuły test

Domowe Laboratorium Pink test super czuły to płytkowy test ciążowy, który wykrywa obecność w moczu hormonu hCG (gonadotropiny kosmówkowej), którego stężenie wzrasta w I trymestrze ciąży. Test można wykonać już 6 dni od momentu zapłodnienia. Należy nanieść trzy krople moczu za pomocą pipetki na pole testowe. Wynik pojawi się do 5 minut.

Dostępny w 16% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Helicobacter Test test

Domowe Laboratorium Helicobacter Test wykrywa obecność bakterii powodującej ciężkie stany zapalne błony śluzowej żołądka. Test wykonuje się poprzez nakłucie palca środkowego lub serdecznego, pobranie kropli krwi i przeniesienie jej na płytkę testową. Wynik dostępny jest po 15 minutach. Jeżeli okaże się dodatni to należy koniecznie skonsultować się z lekarzem.

Dostępny w 44% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium pH Test test

Domowe Laboratorium pH Test to narzędzie diagnostyczne, które pozwala na samodzielną kontrolę poziomu pH w pochwie. Zmiany tego parametru mogą być wynikiem istnienia stanów zapalnych obejmujących układ moczowo-płciowy. Ponadto, kontrolowanie pH w miejscach intymnych zalecane jest również kobietom w ciąży, po zabiegach chirurgicznych czy po antybiotykoterapii.

Dostępny w 11% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Multi Test narkotykowy z moczu test

Domowe Laboratorium Multi Test sprawdza obecność narkotyków w moczu (amfetamina, heroina, kokaina, morfina, marihuana i haszysz). Test przeznaczony jest do samodzielnego wykonania, poprzez zanurzenie w próbce moczu. Po 5 minutach dokonuje się odczytu oraz interpretacji wyniku.

Dostępny w 36% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium test na infekcje dróg moczowych test paskowy

Domowe Laboratorium Test Na Infekcje Dróg Moczowych można wykonać samodzielnie w warunkach domowych. Pasek testowy składa się z dwóch pól, które badają stężenie azotynów oraz leukocytów. Test zaleca się wykonać osobom, które czują silne parcie na pęcherz przy jednoczesnym oddawaniu małej ilości moczu oraz odczuwają dyskomfort w postaci pieczenia oraz bólu przy opróżnianiu pęcherza.

Dostępny w 9% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Helicobacter Antygen Test test

Domowe Laboratorium Helicobakter Antygen Test wykorzystuje reakcję antygen- przeciwciało. Test wykrywa obecność antygenów bakterii Helicobacter Pylori w kale. Wynik testu uzyskuje się po 10 minutach w postaci barwnych prążków widocznych na płytce testowej.

Dostępny w 43% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium URS 10 Test test paskowy

Domowe Laboratorium URS 10 Test umożliwia przeprowadzenie kompleksowej analizy moczu w domowych warunkach. Obejmuje ona 10 różnych parametrów badawczych, takich jak: glukoza, bilirubina, ciała ketonowe, ciężar właściwy, krew, pH, białko, urobilinogen, azotyny oraz leukocyty. Test ten umożliwia wstępne wykrycie stanów zapalnych układu moczowego, a także problemów z nerkami czy wątrobą. Regularne badanie moczu zalecane jest osobom korzystającym z publicznych basenów, pacjentom z przewlekłymi chorobami nerek, kobietom stosującym dopochwową antykoncepcję oraz dzieciom z podwyższoną temperaturą o niekreślonym źródle infekcji.

Dostępny w 10% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Fob Test test

Domowe Laboratorium FOB Test to badanie na krew utajoną w kale do samodzielnego wykonania w domu. Wynik dodatni testu (wykrycie w kale określonej ilości krwi) świadczy o zmianach chorobowych w obszarze jelita grubego i należy w takim przypadku skonsultować się z lekarzem w celu kontynuacji diagnozy. Po ukończeniu 35 roku życia badanie na krew utajoną w kale należy przeprowadzać przynajmniej raz w roku.

Dostępny w 28% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Amfetamina-Strip test paskowy

Domowe Laboratorium Amfetamina-Strip wykrywa obecność amfetaminy w moczu. Test wykonuje się poprzez zanurzenie paska testowego w pojemniku z moczem. Wynik testu można sprawdzić po upływie 5 minut. Jeżeli jest pozytywny to w strefie kontrolnej uwidacznia się kolorowy pasek, a w strefie T nie zachodzi żadna zmiana.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium test narkotykowy ze śliny test

Domowe Laboratorium test narkotykowy ze śliny sprawdza obecność narkotyków w ślinie (amfetamina, heroina, kokaina, morfina, marihuana i haszysz). Test przeznaczony jest do samodzielnego wykonania, a wyniki można odczytać po 10 minutach.

Dostępny w 21% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Cholesterol Test test

Domowe Laboratorium Cholesterol test to wyrób medyczny, który pozwala samodzielnie skontrolować poziom cholesterolu we krwi. Zaleca się przeprowadzić test rano przed posiłkiem. Zasada wykonania polega na przekłuciu palca, umieszczeniu kropli krwi na pytce testowej, dokonaniu odczytu wyniku i porównaniu go ze skalą znajdującą się na teście.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Pink test ciążowy strumieniowy super czuły test

Domowe Laboratorium Pink strumieniowy super czuły to szybki i czuły test ciążowy, który wykrywa obecność w moczu hormonu hCG (gonadotropiny kosmówkowej), którego stężenie wzrasta w I trymestrze ciąży. Test można wykonać już 6 dni od momentu zapłodnienia. Końcówkę testu należy skierować pod strumień moczu, aby uzyskać wynik w postaci barwnych prążków w okienku wynikowym w ciągu 1-4 minut.

Dostępny w 18% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe laboratorium LH test owulacyjny test paskowy

Domowe Laboratorium LH Test to test do samodzielnego wykonania, który wykrywa hormon lutenizujący o stężeniu 30 mIU/ml i więcej . Produkt pomaga w wyznaczeniu dni płodnych u kobiety i wskazuje czas, w którym najlepiej starać się o dziecko. Test wykonuje się poprzez zanurzenie paska testowego w moczu do odpowiedniej głębokości. Wynik należy odczytać po upływie 5 minut.

Dostępny w 22% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe laboratorium Menopauza Test test

Domowe Laboratorium Menopauza test służy do oznaczania poziomu hormonu folikulotropowego w moczu. Test przeznaczony jest dla kobiet, które obserwują u siebie pierwsze objawy przekwitania. Jeżeli miesiączka występuje regularnie to test należy wykonać w pierwszym dniu cyklu, kolejny powtórzyć równo tydzień później. Gdy cykl jest nieuregulowany to pierwszy test można zrobić w dowolnym dniu miesiąca i powtórzyć go po upływie 7 dni.

Dostępny w 18% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium PSA Test test

Domowe Laboratorium PSA test umożliwia wykrycie podwyższonego poziomu antygenu prostaty (PSA). Podwyższony poziom PSA może świadczyć o zmianach zachodzących w gruczole prostaty, w tym o jej przeroście. Test wykonuje się pobierając próbkę krwi z palca przy pomocy dołączonego zestawu.

Dostępny w 11% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Pink test ciążowy płytkowy test

Domowe Laboratorium Pink test to płytkowy test ciążowy, który wykrywa obecność w moczu hormonu hCG (gonadotropiny kosmówkowej), którego stężenie wzrasta w I trymestrze ciąży. Test można wykonać już 6 dni od momentu zapłodnienia. Należy nanieść trzy krople moczu za pomocą pipetki na pole testowe. Wynik pojawi się do 5 minut.

Dostępny w 20% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Thc-Strip test paskowy

Domowe Laboratorium THC Strip to test narkotykowy sprawdzający obecność marihuany lub haszyszu w moczu. Test przeznaczony jest do samodzielnego wykonania, poprzez zanurzenie w próbce moczu. Po 5 minutach dokonuje się odczytu oraz interpretacji wyniku.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium Pink Test Eco test ciążowy paskowy test

Domowe Laboratorium Pink Test Eco to paskowy test ciążowy, który wykrywa obecność ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w moczu. Test najlepiej wykonać dzień po terminie spodziewanej miesiączki. Pasek testowy należy zanurzyć w pojemniku z badanym moczem i odczekać 10 do 15 sekund. Wyniki odczytać po 3 minutach od momentu zanurzenia paska testowego w moczu.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Domowe Laboratorium test ciążowy Pink Duo test

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 20.06.2020 12:36:29

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy negatywny test ciążowy na 9 dni po transferze in vitro oznacza, iż zabieg się nie powiódł i nie jestem w ciąży?
Witam serdecznie mam 30 lat. 9 dni temu miałam robiony transfer zapłonienia in vitro. Zarodek 3 dniowy. Dziś zrobiłam test ciążowy jest negatywny. Czy...
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Jak wygląda bakteryjny stan zapalny pochwy?
Jak wyglada stan zapalny pochwy bakteryjny?
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Czy antybiotyk AzitroLEK 500 mg może zafałszować wynik testu na kiłę?
Czy antybiotyk AzitroLEK 500 mg przyjmowany, może dać wynik fałszywie ujemny w teście na kiłę? Czy wynik będzie wiarygodny bez względu czy się przyjmo...
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Jakie probiotyki w formie leków można kupić w aptece?
Witam w listopadzie 2018 r. brałem antybiotyk bo wyrwałem zęba nie pamiętam jaki , stomatolog nie przepisał mi żadnego priobiotyku... dziś wiem źe to ...
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Czy test na pH pochwy może zastąpić Saugella AmnioCheck test i czy wynik będzie wiarygodny?
Test Saugella AmnioCheck test na wyciek wód płodowych jest trudnodostępny, czy mogę zastąpić go innym, np. domowym testem na ph pochwy? Ten test pozwo...
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Na Twoje pytania w temacie domowe laboratorium - testy ciążowe, narkotykowe, owulacyjne i inne odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.