Charakterystyka produktu leczniczego dla Grypostop
tabletki powlekane

produkt dostępny bez recepty

Dekstrometorfan (dextromethorphan)

+

paracetamol

+

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

Opakowanie

24 tabletki
w 32% aptek, od 5.99 zł do 28.24
Grypostop to preparat złożony, zawierający paracetamol, pseudoefedrynę oraz dekstrometorfan. Składniki te działają przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, łagodzą kaszel oraz obrzęk błony śluzowej nosa, ułatwiając tym oddychanie. Lek stosowany jest w objawowym leczeniu przeziębienia i grypy.

Charakterystyki produktu Grypostop dla opakowania 24 tabletki.

Wybrany dokument Grypostop:
Dokument z 2021-04-20
PDF
dokument PDF dla Grypostop

Podgląd dokumentu PDF Grypostop

Źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Data ostatniej weryfikacji: 2021-04-20

Ulotki innych produktów zawierających oseltamivir

W kolejności według dostępności w aptekach.
Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Wersja tekstowa dokumentu

Microsoft Word - 140128 MP Grypostop ChPL. doc 1 CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO Grypostop, 325 mg + 30 mg + 15 mg, tabletki powlekane 2. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY 1 tabletka powlekana zawiera: 325 mg paracetamolu (Paracetamolum), 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku (Pseudoephedrini hydrochloridum) i 15 mg dekstrometorfanu bromowodorku (Dextromethorphani hydrobromidum). Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1. 3. POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Tabletki powlekane. Dzieci i młodzież Grypostop nie jest zalecany do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat ze względu na brak wystarczających danych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa. Jeśli wystąpią takie objawy, jak gorączka, rumień lub pojawienie się licznych niewielkich 3 krostek, należy odstawić produkt Grypostop i, jeśli to konieczne, wdrożyć odpowiednie leczenie. Jeśli podejrzewa się wystąpienie zespołu serotoninowego, należy przerwać leczenie produktem Grypostop. 4.5 Interakcje z innymi produktami leczniczymi i inne rodzaje interakcji Paracetamol: ˗ Produktu leczniczego Grypostop, nie należy stosować z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol. Produkt leczniczy Grypostop jest przeciwwskazany w okresie ciąży. Karmienie piersią Produkt leczniczy Grypostop jest przeciwwskazany w okresie karmienia piersią. 4.7 Wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn Produkt leczniczy Grypostop może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Z tego względu, w trakcie stosowania produktu leczniczego (...)

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk (Google Analytics). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.