kamilo (anonim, 188.146.164.)
około roku temu, Warszawa

Czy w wieku 26 lat mogę bezpiecznie przyjmować leki na potencję, aby kochać się dłużej?

Witam czy jak mam 26 lat mogę bezpiecznie zażywać???zeby kochać sie dużej???

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Leków na potencję (np. sildenafilu), zgodnie z informacjami zadeklarowanymi przez ich producentów w Kartach Charakterystyki Produktu Leczniczego, nie należy przyjmować w sytuacji, kiedy nie stwierdzono zaburzeń erekcji. Z informacji zawartej w pytaniu, domyślam się, że nie ma Pan problemów z osiągnięciem wzwodu.

Proszę pamiętać, że wszystkie leki mogą wywoływać określone działania niepożądane, więc nie należy stosować ich, kiedy nie ma takiej konieczności.
Oprócz tego leki na potencję mogą także wchodzić w interakcję z innymi preparatami (np. azotanami stosowanymi w chorobach serca), co może spowodować groźne dla życia lub zdrowia działania niepożądane (np. udar, zawroty głowy, kołatanie serca czy zawał mięśnia sercowego).
Jak sama nazwa wskazuje "lek" jest przeznaczony do leczenia określonych schorzeń, a wnioskuję, że u Pana problemy z erekcją nie występują.

Uważam, że nie ma potrzeby "przyzwyczajać" organizmu do stosowania leków na potencję bez wyraźnej potrzeby, ponieważ przedwcześnie może rozwinąć się tolerancja na lek, skutkująca w przyszłości całkowitym brakiem osiągnięcia wzwodu bez pomocy środków farmakologicznych.
Póki co może Pan zastosować inne techniki, aby osiągnąć wzwód po raz kolejny lub utrzymać zaistniały.
Można też udać się na wizytę do seksuologa, który z pewnością podpowie Panu, jak poradzić sobie z problemem bez konieczności zażywania leków.

Załączam przykładową ulotkę leku na potencję:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/95430/mensil-tabletki-do-rozgryzania-i-zucia/ulotka

oraz artykuły, które mogą Pana zainteresować:
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/stosowanie-lekow-a-seks
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/czy-bac-sie-dzialan-niepozadanych-lekow
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-bez-recepty-ktore-latwo-naduzyc