← powrót do głównej strony opinii i pytań

Monika (anonim, 89.66.174.)
około miesiąca temu, Gdańsk

Czy "stany" GdziePoLek zgadzają się ze stanami magazynowymi aptek połączonych z portalem?

no niestety dane na stronie są zupełnie niezgodne z rzeczywistością w piątek w Gemini chciałam kupić Entocort - nie było, nawet nie mogli zamówić także bzdury są na tej stronie i tyle

Korzystając z aktualnego dyżuru w jednej z aptek połączonych z GdziePoLek, sprawdziłam fizycznie zgodność stanów magazynowych "na półce" z tym, co widzę na portalu i nie dostrzegam żadnych nieścisłości.
Stany aptek aktualizowane są co około 10 minut.

Proszę pamiętać, iż stany magazynowe aptek są dynamiczne - pacjenci na bieżąco mogą wykupić daną pozycję zanim Pani zjawi się w aptece, dlatego warto skorzystać z naszej możliwości rezerwacji leku, aby mieć pewność, że nie zostanie on wcześniej wydany.

Kolejną kwestią jest fakt, że niekiedy zdarzają się niezgodności na stanie aptek - lek może być np. źle wprowadzony do systemu, umieszczony w złej karcie leku, złej pojemności, być z importu, dlatego widzi go Pani na naszym portalu, a fizycznie apteka może go nie mieć lub mieć przykładowo w innej gramaturze czy dawce.

Bardzo nam przykro, iż nie udało się Pani otrzymać potrzebnego leku, jednak nie należy generalizować, że nasza strona przedstawia same bzdury. Nie mamy wpływu na system apteczny aptek. Nasz portal pokazuje to, co placówki z nami połączone deklarują, nie jesteśmy w stanie sprawdzić fizycznie obecności każdego leku w każdej aptece.

Z tego, co widzę Entocort jest dostępny w niektórych hurtowniach, a więc lek można zamówić w aptece pod warunkiem, że dana placówka współpracuje z hurtowniami, w których lek jest dostępny. Niestety, nie wiem, z którymi hurtowniami jest połączona opisywana przez Panią apteka. Być może akurat nie są to te, w których lek można zakupić.

Załączam link do śledzenia dostępności leku Entocort:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/27305/entocort-kapsulki/apteki/w-polsce

Przed odbiorem leku z apteki może Pani dodatkowo skontaktować się z daną placówką telefonicznie, celem potwierdzenia obecności leku na stanie.