Доброго ранку, мені 23 роки, я на 20-й день застосування препарату (перша упаковка) раніше не застосовував оральну контрацепцію. З початку застосування препарату у мене щодня з'являються кров'янисті виділення. Приблизно через тиждень прийому таблеток груди болять кожен день. Вже кілька днів відчуваю симптоми ПМС (сильні болі внизу живота, тяга до шоколаду, перепади настрою) Моє питання: це тривожні побічні ефекти, або організм звикає до препарату таким чином?
* обов'язкове поле
* обов'язкове поле
Рекомендовані продукти
Місце для вашого продукту
Klaudia Ćwiąkała Фармацевта, Редактор
3 років тому
Особливо на початку використання протизаплідних таблеток багато жінок відчувають багато побічних ефектів, таких m.in як кров'янисті виділення, біль у грудях, біль внизу живота, головний біль або перепади настрою. Організму потрібен час, щоб «адаптуватися» до гормональних змін, що відбуваються під впливом гормонів, що містяться в протизаплідних таблетках. Цей період зазвичай триває близько 3-4 місяців. Якщо після закінчення цього часу симптоми не зникнуть, можна сходити до свого гінеколога і, наприклад, змінити таблетки на інші, які будуть краще переноситися вашим організмом. Нижче прикріплюю матеріали, які можуть вас зацікавити: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-prawidlowo-stosowac-antykoncepcje https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-leki-oslabiaja-skutecznosc-antykoncepcji https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-jedzenie-i-picie-obnizaja-skutecznosc-antykoncepcji https://www.gdziepolek.pl/blog/historia-antykoncepcji-metody-zapobiegania-ciazy-kiedys-i-dzis