← powrót do głównej strony opinii i pytań

Rafał (anonim, 89.64.21.)
około 2 miesięcy temu, Szczecin

Gdzie w Szczecinie kupię Pronasal i Ectoclarin?

witam, czy są dostępne w szczecińskiej aptece ba ul. Wyszyńskiego pronasal aerozol 0,05mg w dawce, 18g-140 dawek oraz ecto clarin aerozol 20 ml ?

Preparat Pronasal jest bardzo dobrze dostępny w aptekach współpracujących z GdziePoLek, około 96% aptek deklaruje, że posiada ten lek na stanie:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/64498/pronasal-aerozol/apteki/w-szczecinie
W Szczecinie przy ulicy Wyszyńskiego zlokalizowane są dwie apteki współpracujące z portalem, które posiadają ten preparat.

Pronasal zawiera mometazon, który należy do grupy leków nazywanych kortykosteroidami. Łagodzi on stany zapalne nosa i objawy takie jak obrzęk, kichanie, świąd i uczucie zatkania. Zmniejsza również ilość wydzieliny. Stosowany jest w leczeniu kataru siennego i całorocznego zapalenie błony śluzowej nosa. Preparat można kupić za okazaniem recepty.

Ectoclarin to dostępny bez recepty wyrób medyczny, który zawiera ektoinę. Chroni nos i wspomaga regenerację. Stosowany jest w profilaktyce i leczeniu objawów alergicznego nieżytu nosa. Obecnie podgląd na dostępność tego preparatu w aptekach współpracujących z GdziePoLek nie jest możliwy, jednak jak tylko będzie to możliwe zamieścimy dodatkową informację w tym wątku.

Załączam artykuły na temat alergii, które mogą Pana zainteresować:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/czy-alergie-mozna-wyleczyc
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-alergie