---Merz Spezial - pytania all

Hania (anonim, 83.8.191.) Warszawa 19 miesięcy temu

Czy plemniki w buzi żyją długo?

Czy plemniki w buzi zyja dlugo ? Jeśli polknie się nasienie i następnego dnia czyli po całej nocy i dniu około 24h po polknieciu wlozy się palec nieświadomie do jamy ustnej a później do pochwy to czy jest możliwość że są jeszcze w buzi plemniki . Piłam i jadlam w ciągu dnia . Czy jest jakieś niebezpieczeństwo? Czy po ok 24 godzinach one nadal znajdują się w jamie ustnej?

5 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

19 miesięcy temu

Żywotność plemników w ustach jest mała (ok. kilka-kilkanaście minut) m.in. ze względu na obecność enzymów trawiennych zawartych w ślinie, które je uszkadzają. Co więcej, w większości plemniki ulegają połknięciu i zostają rozłożone przez soki trawienne. Nie ma możliwości, aby zajść w ciążę przekładając palce z buzi do pochwy.

Załączam podobny wątek: https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/83741/jak-dlugo-zyja-plemniki-w-ustach

Birgit Marzinek 1968 (anonim, 88.130.218.) 41 dni temu

Połykam nasienie mojego partnera i kolegi z pracy 2-3 razy w tygodniu.
Nadal trzymam wytrysk w ustach przez chwilę po dojściu. Po połknięciu mój partner i ja sprawdziliśmy testem nasienia, czy w jamie ustnej nadal znajdują się pojedyncze plemniki i czy w moich ustach nadal znajdują się nitki nasienia, ale najprawdopodobniej już całkowicie zabite i rozłożone przez enzymy w jamie ustnej.

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

19 miesięcy temu

Do @Hania:

Aloes nie osłabia skuteczności antykoncepcji hormonalnej. Można pić napój Vita Aloe podczas stosowania krążka antykoncepcyjnego NuvaRing.

Hania (anonim, 188.47.119.) 19 miesięcy temu

A czy napój aloesowy o nazwie Vita Aloe można pisać przy stosowaniu nuvaring ? Wypiłam właśnie 500ml i czy ogólnie aloes wplywa na antykoncepcję ponieważ słyszałam że działa przeczyszczająco

Hania (anonim, 83.8.191.) 19 miesięcy temu

Włożyłam palca do buzi nieświadomie zasnęłam na 2 godziny i po dwóch godzinach włożyć palec do pochwy dlatego że przypadał mi dzień wyciągnięcia krazka . Więc czy polkniecie spermy w piątek w nocy spowoduje że plemniki będą żyć w buzi jeszcze w niedziele o 12stej? Czy jedzenie,picie i trawienie je zabiło?

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Podobne pytania

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację