KasiaLaki 2009 (anonim, 89.231.203.) Warszawa 1 rok temu

Czy Sympramol może powodować osłabienie, zawroty głowy i tachykardię?

Stosuje lek Sympramol drugi dzień i zauważyłam że jestem bardzo słaba, mam zawroty głowy i przyspieszone bicie serca. Czy powinnam przerwać stosowanie leku czy to po jakimś czasie minie?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Małgorzata Girek-Bąk Farmaceuta

1 rok temu

Początki leczenia Sympramolem mogą dawać różne działania niepożądane, które jednak najczęściej mijają po pewnym czasie gdy organizm przyzwyczai się do stosowanego leku.

Do objawów niepożądanych należą wymienione przez Panią:

zawroty głowy
osłabienie, zmęczenie (szczególnie na początku leczenia) przyspieszone bicie serca

Co ważne, efekt działania leku nie pojawia się od razu, a dopiero po 2-3 tygodniach. Jeżeli objawy niepożądane nie będę mijać, to proszę skontaktować się z lekarzem, który możliwe, że zaleci zmniejszenie dawki na początek.

Działania niepożądane preparatu można również zgłosić do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych lub Podmiotu odpowiedzialnego za dany lek. Szczegóły znajdzie Pani w naszym artykule: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-i-dlaczego-zglaszac-dzialania-niepozadane https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-bac-sie-dzialan-niepozadanych-lekow

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły