Zd (anonim, 79.184.38.)
około rok temu, Warszawa

Gdzie można zakupić Vytaros?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

W odpowiedzi na podobne zapytania pacjentów od dystrybutora leku napłynęła odpowiedź, iż produkt leczniczy Vytaros nie jest już dostępny na terenie Polski:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/90691/vytaros-krem/apteki/w-polsce
i nie jest planowana jego ponowna dystrybucja w naszym kraju. Lek pozostaje jednak w sprzedaży w innych państwach - między innymi w Czechach i na Słowacji, gdzie można zrealizować receptę transgraniczną na ten preparat. Za granicą może on występować pod nazwą Vitaros.

Decydując się na poszukiwanie leku za granicą warto jednak pamiętać, iż lek Vytaros (Vitaros) powinien być przechowywany w lodówce (w temperaturze 2‒8°C), zaś nieotwarte opakowanie może być przetrzymywane poza lodówką w temperaturze poniżej 25°C przez okres nieprzekraczający 3 dni przed użyciem produktu leczniczego:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/90691/vytaros-krem/ulotka

Proszę też pamiętać, że informacja o dostępności leku u naszych sąsiadów nie oznacza, iż będzie on dostępny w każdej aptece "od ręki".

Załączam link do artykułu o możliwości zakupu leków za granicą:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-kupic-leki-za-granica

Lek Vytaros wskazany jest do stosowania w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn w wieku 18 lat lub starszych. Załączam artykuł poświęcony lekom na potencję, być może znajdzie Pan tam przydatne informacje:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-potencje