Mateusz (anonim, 5.173.50.)
około rok temu, Polska

Czy krem Aldara można kupić bez recepty? Jaka jest jego cena i czy możliwa jest wysyłka?

Witam czy kupię ten krem bez recepty i w jakiej cenie czy jest możliwa wysyłka

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Z informacji, jakie udało mi się dziś rano uzyskać od producenta leku Aldara wynika, iż przyczyną braku dostępności produktu jest problem z jego produkcją.
Preparat miał wrócić do aptek już we wrześniu, jednak termin ten ponownie uległ przesunięciu. Planowana data dostawy leku do aptek to koniec października 2019r., jest to termin orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie.

Zacznę od tego, iż GdziePoLek nie jest apteką internetową. Nie mamy też placówki stacjonarnej. Jednym z naszych głównych zadań jest pomoc pacjentom z znalezieniu wybranego leku, poprzez sprawdzenie jego dostępności w aptekach w Polsce, skoordynowanych z naszym portalem.
Więcej o naszych celach i zadaniach może Pan przeczytać tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek

Wysyłka leków na receptę jest zabroniona w świetle prawa polskiego, dlatego w żadnej z aptek internetowych nie otrzyma Pan takiej możliwości.

Aldara to krem zawierający imikwimod stosowany w leczeniu: kłykcin kończystych, czyli brodawek występujących wokół narządów płciowych i na powierzchni odbytu, powierzchownego raka podstawnokomórkowego skóry, szorstkich miejsc na skórze u osób, które przez długi czas były narażone na działanie promieniowania słonecznego (rogowacenia słonecznego).
Załączam ulotkę:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/3145/aldara-krem/ulotka

Krem dostępny jest wyłącznie na receptę lekarską, nie ma też zamiennika dostępnego bez recepty.

Aktualnie lek jest dostępny w 36% aptek w całej Polsce zintegrowanych z naszym portalem w cenie od 259,99 zł do 468,00 zł za 12 torebek:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/3145/aldara-krem/apteki/w-polsce?pvId=95524

Ceny leków nierefundowanych lub dostępnych bez recepty są widoczne dla pacjentów po zalogowaniu się. Wystarczy wybrać poszukiwany produkt - informacja o cenie będzie widoczna przy nazwie konkretnej apteki.
Ceny podawane są jednak przez placówki dobrowolnie. Ze względu na dużą konkurencję, nie wszystkie apteki udostępniają nam taką informacje.
Jeśli wybrana apteka nie udostępnia ceny swoich produktów na naszym portalu, warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu do apteki i zapytać o cenę.

Załączam materiały, które mogą Pana zainteresować:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-pozbyc-sie-brodawki-kurzajki
https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-zapobiegac-nowotworom
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-bez-recepty-ktore-latwo-naduzyc
https://www.gdziepolek.pl/tematy/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-recepcie