Teresa (anonim, 195.26.22.)
około rok temu, Warszawa

Gdzie w Łodzi kupię maść Elidel?

Witam!Gdzie w lodzi moge kupic masc Elidel?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Z informacji otrzymanej w dniu dzisiejszym od podmiotu odpowiedzialnego za obrót lekiem Elidel - firmy Mylan Healthcare Sp. z o.o. wynika, iż od dzisiaj krem wrócił do hurtowni, a więc lada moment pojawi się z powrotem w aptekach.

Jego dostępność w placówkach połączonych z naszym systemem będzie można śledzić za pomocą następującego linku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/26701/elidel-krem/apteki/w-polsce

Zgodnie z informacją otrzymaną w dniu dzisiejszym od podmiotu odpowiedzialnego za obrót lekiem Elidel - firmy Mylan Healthcare Sp. z o.o., dostawa kremu do firmy planowana jest na 9 sierpnia bieżącego roku. Następnie w ciągu około tygodnia lek zostanie rozdystrybuowany do hurtowni, więc w aptekach leku możemy spodziewać się około połowy sierpnia.

Napłynęła już odpowiedź od firmy Mylan Healthcare Sp. z o.o. - podmiotu odpowiedzialnego za obrót lekiem Elidel. Niska dostępność leku spowodowana jest licznymi problemami po stronie producenta. Leku można spodziewać się ponownie w aptekach najwcześniej w ostatnim tygodniu lipca.

Preparat nie ma zamiennika. Jeśli zakup leku okaże się niemożliwy, konieczna będzie konsultacja z lekarzem celem modyfikacji sposobu leczenia.

Z informacji, które uzyskałam przed momentem od firmy Mylan, podmiotu odpowiedzialnego za dopuszczenie do obrotu leku Elidel wynika, iż lek ma wrócić do aptek w sierpniu 2019r.
Do tego czasu pozostaje skorzystać z ostatnich sztuk leku, które są jeszcze dostępne w aptekach, np. dokonując rezerwacji na naszym portalu. Jeśli nie uda się zrealizować recepty, konieczna może okazać się zmiana sposobu leczenia, aż do czasu ponownego pojawienia się leku w aptekach.

Dostępność maści Elidel w aptekach zintegrowanych z naszym portalem na terenie Łodzi i okolic można sprawdzić tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/26701/elidel-krem/apteki/w-lodzi

Za pośrednictwem portalu może Pani zarezerwować lek w wybranej aptece, następnie należy odebrać rezerwację, za okazaniem recepty.

Przesyłam również link do ulotki leku Elidel:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/26701/elidel-krem/ulotka

Elidel nie posiada zamienników, dlatego jeśli nie uda się Pani zrealizować recepty, konieczna może okazać się ponowna wizyta u specjalisty, w celu zmiany sposobu leczenia.

Przesyłam również linki do materiałów, które mogą okazać się pomocne:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/dermokosmetyki-na-atopowe-zapalenie-skory
https://www.gdziepolek.pl/tematy/azs-atopowe-zapalenie-skory-u-dzieci-i-doroslych
https://www.gdziepolek.pl/tematy/preparaty-na-alergie-skorne
https://www.gdziepolek.pl/tematy/dlaczego-brakuje-lekow-w-aptekach