---OMNi-BiOTiC Stress Repair 9 - ZF

Margot (anonim, 92.201.42.) Warszawa 2 lata temu

Jak leczyć niedokwasotę żołądka?

Mam bardzo złe trawienie,okazało się,że mam niedokwaszony żołądek ,od lat. Co Pani proponuje na zakwaszanie żołądka?
W tej chwili zakwaszam zakwasem Bołotowa. Chcę spròbować innych leków.Lekarze nie umią tego leczyć. Pozdrawiam

3 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

13 miesięcy temu

Do @Barbarosa:

W celu zdiagnozowania problemów żołądkowych należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który w razie potrzeby przekieruje Panią do gastrologa.

Barbarosa (anonim, 37.7.47.) 13 miesięcy temu

Witam proszę mi pomóc i podpowiedzieć gdzie mogę sprawdzić ph zoładka ,zmagam się z bolało od 3 lat wszystko dzieje się w zoladkun

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Jedną z metod, która poprawia wydzielanie kwasu solnego, aktywność enzymów trawiennych i efektywność trawienną jest picie na czczo lub przed posiłkami wody z cytryną lub wody z fermentowanym octem jabłkowym (nie spirytusowym) - 1 łyżeczka na pół szklanki wody. W razie konieczności można także rozważyć suplementację Betainą HCl, np. https://www.gdziepolek.pl/produkty/98462/now-foods-betaina-hcl-kapsulki/apteki

Po zastosowaniu jakiejkolwiek z wyżej wymienionych metod, należy obserwować czy nie pojawia się ból żołądka lub inne dolegliwości żołądkowo- jelitowe.

Ważne jest także aby zadbać o zdrową i nieprzetworzoną dietę (ograniczyć spożycie cukru i używek, dodawać do posiłków kiszonki, np. kapusta, ogórki) oraz aktywność fizyczną.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Kategorie

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację