Darek (anonim, 195.135.229.)
około 2 lat temu, Polska

Czy Delmuno 5 jest już dostępny w hurtowniach i aptekach?

Dziś już 8 kwietnia a nadal nie ma leku delmuno. Miał niby pojawić się na początku kwietnia . Wiadomo coś w tym temacie?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

około 2 lat temu

Koleżanka w tamtym tygodniu uzyskała informację od podmiotu odpowiedzialnego za dystrybucję leku Delmuno 5, że lek powinien pojawić się w hurtowniach i aptekach w poprzednim tygodniu. Ze względu na procesy logistyczne może to chwilę potrwać, ale powinien niebawem zacząć się pojawiać w pierwszych aptekach. Niestety nie mamy nowszych informacji na jego temat.

W chwili obecnej dostępny jest w 5 aptekach w Polsce (jego dostępność powinna się poprawiać):
https://www.gdziepolek.pl/produkty/21656/delmuno-5-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce

Jeżeli nie jest to żadna apteka z Pana okolicy to może Pan podejść do najbliższej apteki i poprosić o jego zamówienie z hurtowni. Może jednak się zdarzyć, że dana apteka nie będzie miała możliwości sprowadzenia preparatu. Wiąże się to z faktem, że różne apteki zaopatrują się w różnych hurtowniach, a lek mógł trafić tylko do części hurtowni. Co ważne jest to lek na receptę, z tego względu zgodnie z polskim prawem nie może być sprzedawany wysyłkowo.

Zachęcam do zapoznania się z naszym artykułem na temat braku dostępności leków w aptekach i czym zajmuje się nasz portal:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/dlaczego-brakuje-lekow-w-aptekach
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek