Dzień dobry. Zaczęłam stosować femaston od żółtej tabletki. Zażyłam już 10 tabletek.Mam straszne bóle w poddbrzuszu i bolą mnie plecy na dole. Lekko plamię. Mam 45 lat i jestem w okresie menopauzy. Noe wiem co robić ból jest od wczoraj dość mocny.Wizytę mam 26 pażdziernika u lekarza. Nie wiem czy przerwać lek. Proszę o pomoc.
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Karolina Westfal Farmaceuta
4 lata temu
Przez okres pierwszych trzech miesięcy stosowania tabletek hormonalnych, mogą występować plamienia. Ból jest dość niepokojącym objawem. Zalecam szybszą konsultację (być może teleporada wystarczy) z lekarzem prowadzącym.
Załączam ulotkę leku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/29458/femoston-tabletki-powlekane/ulotka/79104
Dodaj produkty do koszyka, aby zobaczyć, w których aptekach kupisz je najtaniej - z odbiorem lub dostawą 👇