Ja (anonim, 5.173.248.)
około 7 dni temu, Warszawa

Dlaczego spray Bravera Control może być nieskuteczny?

Maz kupil ten spray psikalismy chyba ze 9 razy i niestety nic nie działało tylko mi wszytko zdrętwiało. Psikalismy odczekaliśmy nic nie było i tak n okrągło. Czy to dlatego ze jest obrzezany i ma inaczej wyczulone wszytko?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Produkt leczniczy Bravera Control jest wskazany do stosowania przed stosunkiem w przypadku przedwczesnego wytrysku w celu zmniejszenia wrażliwości prącia na dotyk i opóźnienia wytrysku. Zgodnie z instrukcją zalecana dawka to 3 do 7 naciśnięć pompki 5-15 minut przed stosunkiem.

Z racji tego, że przed aplikacją preparatu należy zsunąć napletek z żołędzi, sam fakt, że mężczyzna jest obrzezany nie powinien wpływać na jego skuteczność. inną kwestią są jednak indywidualne cechy pacjenta i wrażliwość na dotyk.

Z informacji zawartych w pytaniu można wywnioskować, że preparat był użyty w niewłaściwy sposób - w zbyt dużej ilości, co mogło spowodować znieczulenie ścian pochwy i uczucie "zdrętwienia". Przypominam, że jednorazowo zaleca się maksymalnie 7 psiknięć. Pomiędzy kolejnymi aplikacjami powinno się zachować co najmniej 4-godzinną przerwę, a maksymalna dobowa ilość dawek wynosi 22.

Polecam zastosować produkt leczniczy raz jeszcze, zaczynając od najmniejszej skutecznej dawki, nie przekraczając ilości 7 dawek.

Jeśli pomimo prawidłowego zastosowania produktu wystąpi przedwczesny wytrysk, zachęcam do skonsultowania się z specjalistą seksuologiem, który może zaproponować inny sposób na rozwiązanie problemu.

Zachęcam do zapoznania się z treścią materiału:
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-potencje