Dorcia (anonim, 31.0.78.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Proszę napisać, co mi dolega.

Mam swędząca skórę głowy, dermatolog zalecił mi Clatra 20 mg, płyn Coloid, zrobiłam testy alergiczne nie jestem na nic uczulona. Teraz mam Alpikort i Robina maść z Hydrocortisoni 2.0 acidi borici + lekobaza i nic nie pomaga. Najbardziej swędzi mnie z tyłu głowy między uszami i na szyi. Są też krostki. Proszę o odpowiedź czy lek już trzeci Telfexojest dobrym wskazaniem. Czuję się jak królik doświadczalny. Proszę o odpowiedź, co mi dolega. Swędzenie wzmaga się przy rozgrzaniu lub spoceniu. Z poważaniem.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Piotr (anonim, 5.173.137.)
około 27 dni temu

Podobnie jak Ja cierpisz na pokrzywkę holinergiczna. Dermatolog który się coś zna od razu rozpoznałby objawy. Ja jestem na etapie leczenia tej przypadłości. Biore leki antyhistaminowe. Ale lekarze skłaniają się już ku odczulaniu bo tą przypadłość długo można leczyć.

Farmaceuci nie diagnozują chorób, tym bardziej w drodze internetowej rozmowy. Nie jesteśmy w stanie więc napisać, co Pani dolega.

Możemy pomóc Pani w sprawie farmakoterapii, jednak nie recenzujemy leczenia zaproponowanego przez lekarza, czego oczekuje Pani od nas w swoim wpisie.

Jeśli nie jest Pani przekonana, co do zaleconej terapii, proszę o tym szczerze porozmawiać z lekarzem i podczas rozmowy rozwiać swoje wątpliwości.