AMELIA14 (anonim, 87.116.222.) Warszawa 3 lata temu

Czy można podawać Immunotrofinę i Juvit multi równocześnie?

Proszę o informację czy można podawać Immunotrofine i Juvit multi równocześnie, chodzi mi o Wit B6 ponieważ w jednym i drugim preparacie występuje? Dziecko lat 6

10 odpowiedzi, 2 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Nie ma za co 🙂 Dziękuję i życzę zdrowia dla Państwa 🙂

Amelia 14

3 lata temu

Dziękuję serdecznie za odpowiedź 😊 pozdrawiam

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Obie wersje są prawidłowe - można stosować Imunotrofinę przez cały okres jesienno-zimowy do czasu, kiedy zrobi się ciepło - tak stabilnie ciepło bez "skoków temperatury" z minusowej do dodatniej, czyli mniej więcej do końca kwietnia i powrócić do terapii od połowy sierpnia.

Amelia 14

3 lata temu

Mam jeszcze jedno pytanie do Pani odnośnie Immunotrofiny jak długo można ją podawać bez przerwy w stosowaniu? Jeden lekarz mówi że trzy miesiące i przerwa drugi że cały okres jesienno-zimowy?

Amelia 14

3 lata temu

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Proszę podawać dziecku tylko środki zlecone przez lekarza, a w przypadku wrażenia, że dziecko ma niedobory witaminowe, przed podaniem środków witaminowych sugerowałabym kontakt z pediatrą i wykonanie podstawowych badań diagnostycznych - chociażby morfologii, którą powinno się wykonywać raz na pół roku.

Amelia 14

3 lata temu

Lekarz zlecił Immunotrofine na przerost trzeciego migdała, Juvitu multi nie zlecił. Ale dziecko jest niestety niejadkiem strasznym, zwłaszcza warzywno-owocowym stąd pomysł suplementacji witaminowej.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Juvit multi zalecił lekarz? Dziecko ma niedobory witamin, które zostały potwierdzone wynikami morfologii?

Amelia 14

3 lata temu

Problemem jest trzeci migdał u dziecka i częste infekcje. Immunotrofine córka bierze już dłuższy czas i jest poprawa. Juvit multi w celu suplementacji witamin.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

O ile lekarz nie zalecił inaczej, skupiłabym się na podawaniu jednego preparatu, a po jego zakończeniu - drugiego, jednak, aby odpowiedzieć którego, musiałabym bliżej znać problem zdrowotny pacjenta.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację