---Alopexy - pytania

Grzegorz (anonim, 31.60.37.) Warszawa 3 lata temu

Jakie leki na potencję mogę zażywać, jeśli przyjmuję leki Avamina, Jardiance, Nebilet i Prestarium?

Grzegorz (anonim, 31.60.37.) około 3 minut temu
Witam,mam pytanie mam problemy z utrzymaniem wzwodu jestem cukrzykiem na tabletkach leki które regularnie przyjmuje to Jardinance 10mg raz dziennie,Nobilet 5 mg raz dziennie,Prestarium 5mg raz dziennie iAwamina 850 trzy razy dziennie ,ciśnienie 150\90 Waga 150 kg.Prosze o jakieś wskazowki z jakich leków na potencję mogę korzystać z góry dziękuję.

4 odpowiedzi, 2 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Jagoda (anonim, 89.70.12.) 2 lata temu

Dotyczy przyjmowania leków na potencję . Mam doświadczenie z moim mężem gdzie przyjął lek maxigra 25 mg i po stosunku zasłabł. Dzwoniłam na pogotowie to powiedzieli że jakby to była większa dawka to by zmarł. Przez 5 godzin męczył się bo miał wymioty, zimne poty zawroty głowy i drżenie ciała. Ogólne osłabienie. Apeluję mężczyźni nie bierzcie takich leków jak macie nadciśnienie lub cukrzycę.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Do @Grześ:
Tak, można doraźnie stosować sildenafil jeśli przyjmuje Pan Nootropil i Hitaxę.

Grześ (anonim, 77.252.61.) 3 lata temu

Zazywam Nootropil 800mg i Hitaxa 5mg czy mogę brać sildenafil 100mg

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Niestety, przy przyjmowanych lekach nie może Pan bez konsultacji z lekarzem przyjmować dostępnych leków z sildenafilem na utrzymanie wzwodu. Głównym przeciwwskazaniem jest fakt zażywania przez Pana leku Nebilet.

Z jednej strony nie ma przeciwwskazań do stosowania sildenafilu z lekami beta-adrenolitycznymi, do których należy nebiwolol - substancja czynna leku Nebilet, a z drugiej sildenafilu nie wolno stosować z lekami uwalniającymi tlenek azotu, ponieważ może dojść do niebezpiecznego dla zdrowia spadku ciśnienia tętniczego.

Cechą odróżniającą nebiwolol od pozostałych leków beta-adrenolitycznych jest jego zdolność do rozkurczu naczyń krwionośnych, co uzależnione jest właśnie od wpływu na syntezę tlenku azotu.

Reasumując, Nebilet to lek z grupy beta-adrenolityków o dodatkowym działaniu wpływającym na procesy syntezy tlenku azotu, dlatego podczas jego zażywania nie należy stosować preparatów z sildenafilem.

Najbezpieczniejszym wyjściem dla Pana będzie zatem wstrzymanie się z przyjęciem leku na potencję do momentu konsultacji z lekarzem, aby uniknąć wystąpienia wspomnianych działań niepożądanych.

Zachęcam do lektury artykułów, które mogą okazać się przydatne:
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/czy-mozna-laczyc-leki-ze-soba - https://www.gdziepolek.pl/tematy/stosowanie-lekow-a-seks

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły