---Solgar Ultimate Bone Support - ZF

Asia (anonim, 37.30.17.) Warszawa 3 lata temu

Czy mogę podać dziecku inny lek przeciwbólowy, jeśli przyjęło przepisany mi przez lekarza Poltram Combo, który nie pomógł?

Witam.Moj syn dostal po meczu silny ból pleców koło kregoslupa ledzwiowego.Wziol tabletkę Poltram combo 37.5mg.ból niestety nie ustępuje mam pytanie czy może jeszcze zazyc coś przeciwbolowego odrazu czy wziąść kolejną tabletkę Poltram?

3 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Suplementacja wspierająca elastyczność i zdrowie stawów.

Dla osób starszych, w okresie menopauzy i podczas zwiększonego obciążenia stawów (nadwaga, sport).

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Nie wolno podawać leków, które Pani otrzymała od lekarza na receptę innej osobie - może Pani tym doprowadzić do groźnych dla zdrowia, a nawet życia skutków.
Proszę pamiętać, że są to środki wydawane z przepisu specjalisty, który ocenia, czy bezpieczne i zasadne jest stosowanie danego leku u konkretnego pacjenta. Nie bez powodu leki te są wydawane na receptę.

Proszę nie podawać synowi kolejnej tabletki leku Poltram Combo, ani niczyich innych leków wydawanych na receptę. Syn może zażyć po upływie 6-8 godzin inny lek przeciwbólowy dostępny bez recepty.

Asia (anonim, 37.30.17.) 3 lata temu

Lek przepisał mi lekarz na rwe kluszowa dałam synowi jako środek przeciwbólowy syn ma 22lata

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Przede wszystkim pytanie - czy lek Poltram Combo został synowi przepisany przez lekarza, czy przyjmują Państwo ten lek na własną rękę? Ile syn ma lat?

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły