Anna (anonim, 89.64.76.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy Inventum działa?

Moj maz ma 22 lata jest bardzo ciekawski chcial sprawdzic dzialanie... Wziol jedna tabletke wedle zalecen ulotki i.... Nic 😂 nastepnym razem wziol 3 i.... Nic 😅 nie ma problemow ale chcial sprawdzic nie DZIALA 😂

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Wartan (anonim, 185.97.16.)
około 5 miesięcy temu

Środek Inventum zawiera w sobie sildenafil w dawce 25 mg w jednej tabletce. Tabletki są przeznaczone do leczenia zaburzeń erekcji. W przypadku takich problemów tabletki dają dobre rezultaty leczenia. Jednak jesli maż nie ma problemów z erekcją, to nie wiem czy jest konieczność ich przyjmowania. Nie wiem jakich efektów tutaj oczekiwaliście. Wzwód jest tutaj naturalny, mąż nie ma problemów z podnieceniem i tabletki takie mogą powodować jedynie możliwośc odbycia dłuższego stosunku (niektórzy leczą sildenafilem problem z przedwczesnym wytryskiem).

Na razie polecam zaprzestać ich przyjmowania. Szczególnie w dużej dawce. Jednak jeśli w przyszłości mąż będzie miał problemy z męskością, można do nich jak najbardziej wrócić.

Inventum działa po uprzednim pobudzeniu seksualnym. Zakładając, że zgodnie z zaleceniem producenta, mąż został pobudzony seksualnie, to skąd pewność, że to "natura" nie tabletka? Skoro nie ma problemów, to w jaki sposób ocenił, że tabletka nie zadziałała? Mówiąc wprost - nie wystarczy przyjąć lek i nic nie robić, aby było widać efekt.