Dorota M. (anonim, 31.178.127.)
około 8 miesięcy temu, Warszawa

Jak sprawdzić, w której aptece Wellbutrin XR 300 mg jest najtańszy?

Dzień dobry, Wellbutrin 300 mg dostępny od 149,90 zł do 348,93 zł. Jak Państwo widzą dla niezamożnego człowieka różnica w cenie to być albo nie być. Jak mogę się dowiedzieć gdzie ten lek jest najtańszy? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Nasz portal nie ma możliwości ustawienia filtra, zgodnie z którym mogłaby Pani znaleźć aptekę, która posiada lek w najtańszej cenie.

Jeśli chodzi o Wellbutrin XR 300 mg - jego cena w aptekach podłączonych do naszego systemu mieści się w przedziale 129,90 zł - 348,93 zł:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/84068/wellbutrin-xr-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce?pvId=127974

W lewe górne okno naszej strony można wpisać nazwę miejscowości, w której chciałaby Pani wyszukać lek - wtedy zakres cen się zawęzi.

Samodzielnie należy przejrzeć ceny aptek, które wyświetlą się po zawężeniu zakresu wyszukiwania i znaleźć tę, w której cena Panią interesuje.

Ceny leków nierefundowanych są widoczne dla pacjentów po zalogowaniu się. Wystarczy wybrać poszukiwany produkt - informacja o cenie będzie widoczna przy nazwie konkretnej apteki.

Ceny podawane są jednak przez placówki dobrowolnie. Ze względu na dużą konkurencję, nie wszystkie apteki udostępniają nam taką informacje.

Jeśli wybrana apteka nie udostępnia ceny swoich produktów na naszym portalu, warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu do apteki i zapytać o cenę.

Chciałabym pokreślić także, że nasza wyszukiwarka służy głownie odnalezieniu i rezerwacji wybranego leku w aptece. Cena jest dodatkowym elementem, zależnym od dobrej woli apteki, dlatego nie należy postrzegać nas w roli "porównywarki cen' między aptekami, ponieważ nie każda placówka ma życzenie informacje takie udostępniać.

Być może przydatny okaże się artykuł:
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek