Diana (anonim, 94.254.175.) Warszawa 3 lata temu

Czy L-Thyroxin Henning jest zarejestrowany w Polsce? Jakie ma zamienniki?

Czy L-Thyroxin Henning jest dostępny w Polskich aptekach ?zawsze biorę ten lek czy mogę prosić o zamiennik,bo nie mogę znaleźć Dziekuje

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

L-Thyroxin Henning nie jest lekiem zarejestrowanym w Polsce. Można go kupić, między innymi, w aptekach na terenie Niemiec:
https://www.inderapotheke.de/produkte/20393/l-thyroxin-50-tabletten/apotheken

Odpowiednikami leku L-Thyroxin Henning w Polsce są Eltroxin, Letrox i Euthyrox. Są one dostępne na receptę. Substancją czynną leków jest lewotyroksyna sodowa stosowana w celu uzupełnienia niedoborów hormonu tarczycy bądź w złagodzeniu zaburzeń czynności tarczycy.

Przesyłam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-kupic-leki-za-granica - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-jod-zapobiega-niedoczynnosci-tarczycy - https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-niedoczynnosc-tarczycy

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły