Joanna (anonim, 178.42.203.) Warszawa 4 lata temu

W której aptece zrealizuję receptę na medyczną marihuanę?

Dzień dobry chciałam się zapytać czy w tym momencie jestem w stanie gdzieś zarezerwować lub zrealizować receptę na medyczną marihuanę?

3 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Do stosowania suszu konieczny jest waporyzator:

Certyfikowany i w korzystnej cenie. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Przesyłam link do artykułu odnośnie powrotu medycznej marihuany do aptek, który został opublikowany na naszym blogu:
https://www.gdziepolek.pl/blog/kiedy-medyczna-marihuana-wroci-do-aptek

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Udało mi się uzyskać kilka potwierdzonych informacji od firmy Aurora, które załączam poniżej.

1. Kilka dni temu firma Aurora wprowadziła na rynek niewielką, testową dostawę suszu w ilości 6 kg. Zamówienia do aptek realizowane są przez hurtownię farmaceutyczną Modumpharma z Radomska.

2. Dostawa była testowa, planowana była już od listopada 2019r. i dopiero teraz - w marcu 2020r. produkt został wypuszczony na rynek, po zatwierdzeni dokumentacji przez GIF (zatem, proszę zwrócić uwagę, iż cała biurokracja wprowadzenia testowej partii produktu zajęła prawie pół roku).

3. Firma informuje, iż próba testowa przebiegła pomyślnie i kolejne, regularne i większe dostawy zostały zaplanowane na przełom kwietnia i maja 2020r. Przedstawiciel informuje jednocześnie, iż ze względu na bardzo złożony proces importu surowca do Polski, planowane terminy mogą niestety ulec przesunięciu. Zapewnia także, iż firma dokłada wszelkich starań, aby takich przesunięć nie było.

4. W najbliższych dniach firma zamierza rozsyłać do aptek informację, w jaki sposób mogą zamawiać produkt.

Ze swojej strony pragnę zwrócić uwagę, iż słaby dostęp do partii testowej produktu jest zapewne związany z faktem, iż niewiele aptek korzysta z usług hurtowni zajmującej się importem suszu firmy Aurora. Jednak, jeśli rzeczywiście firma zacznie informować apteki o możliwości podjęcia współpracy z tą hurtownią i proces importu przebiegnie pomyślnie, już w najbliższych miesiącach możemy się spodziewać poprawy dostępności tego produktu.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły