^_^ (anonim, 89.151.41.) Polska 3 lata temu

Kiedy RED NO 2 bedzie znów w aptkeach?

Kiedy RED NO 2 bedzie znów w aptkeach ?

5 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Do stosowania suszu konieczny jest waporyzator:

Certyfikowany i w korzystnej cenie. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Do @Kamil: Nie proszę Pana. Pana wpis nie zawierał żadnej konstruktywnej informacji i naruszał regulamin, dlatego został usunięty.

Przekazujemy takie informacje, jakimi na dany moment dysponujemy, więc proszę mi nie zarzucać "wprowadzania w błąd".

Informacja jaką mamy w dniu dzisiejszym (24.11.2020) od producenta potwierdza, że sprowadzona w tym miesiącu dostawa była ostatnią w tym roku.
Producent wystosował również oficjalne pismo w tej sprawie:

"Szanowni Państwo,

informujemy, że znajdujemy się w procesie wielu zmian w obrębie Canopy Growth, które mają na celu włączenie do portfolio suszu konopi medycznych pochodzących z upraw naszego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Danii. Pozwoli nam to na poszerzenie naszej oferty, lepsze zarządzanie łańcuchem dostaw i dostępność produktów. W związku z przeprowadzanymi zmianami informujemy, że obecna partia suszu Cannabis sativa L Red No 2 była ostatnią partią wprowadzoną na rynek w tym roku. Mamy nadzieję, że kolejne dostawy i nowe produkty pojawią się wkrótce, o dokładnym terminie poinformujemy w osobnym komunikacie.

Cały zespół Spectrum Therapeutics pozostaje do Państwa dyspozycji i udzieli wszelkich informacji na temat zaistniałej sytuacji.

Liczymy na zrozumienie zaistniałej sytuacji, skupiamy obecnie wszystkie działania na tym, aby jak najszybciej zapewnić dostępność naszych produktów."

xzxz (anonim, 213.216.75.) 3 lata temu

prawda jest taka że ta medyczna marihuana to nadal jeden wielki żart :D raz apteka sprzedaje coś za 46 za gram a w drugiej aptece za 65 złotych:D poza tym dostawy są chyba co jakiś kurde rok.... w dodatku 6 zarejestrowanych odmian a tylko 2 w miare ciągle dostępne :D

Kamil (anonim, 95.40.170.) 3 lata temu

Oczywiście że to nie był atak na panią A jedynie informacja że wprowadza pani pacjentów w błąd. Oficjalne stanowisko spectrum jest takie że w tym roku nie będzie już żadnej dostawy red no 2 do aptek. Więc proszę nie wprowadzać pacjentów i nie dawać im złudnej nadzieji na leczenie.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Tak, czytam co piszę. A czy Pan przeczytał reguły obowiązujące na naszym forum? Zachęcam do lektury informując, że wpisy zawierające inwektywy będą konsekwentnie usuwane:
https://www.gdziepolek.pl/zasady-spolecznosci

Jednocześnie informuję, że listopad ma 30 dni, zatem w sprawie nowych informacji dotyczących dostępności Red No 2 proszę uzbroić się w cierpliwość. Jeśli tylko surowiec pojawi się w najbliższych dniach lub dostaniemy informację, że dostawa uległa przesunięciu, to będziemy podawać te wiadomości na forum i przesyłać w powiadomieniach.

Odpowiedź usunięta, ponieważ: zawiera ataki osobiste.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Jak poinformował przedstawiciel firmy Canopy Growth Polska Sp.z o.o., nowa partia suszu Cannabis Sativa L., Red No 2 (Spectrum Cannabis) ma być dostępna w aptekach w listopadzie 2020 r. Susz z nowej partii będzie miał termin ważności do końca stycznia 2021 r.

Zachęcam do śledzenia dostępności pod poniższym linkiem oraz do zapisania się na powiadomienia o produkcie:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/98013/cannabis-sativa-l-red-no-2-spectrum-cannabis-marihuana-lecznicza-medyczna/apteki

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację