Madziu la
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy stosując tabletki Vines mogę zajść w ciążę?

Witam, biorę tabletki od drugiego dnia wystąpienia krwawienia ponieważ pierwszy dzień miałam tylko plamkę i nie byłam pewna czy to miesiączka czy po prostu plamienie. Zostało mi w blistrze cztery tabletki żółte i cztery zielone, dzisiaj mam jakieś krwawienie ciemno czerwone prawie jak brąz, boli mnie brzuch delikatnie i piersi mam twarde. Pierwszy raz biorę tabletki. Odbyłam stosunek z facetem z wtryskiem i boję się że mogę być w ciąży proszę o odpowiedź.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Madziula (anonim, 5.173.252.)
około 7 miesięcy temu

Tabletki vines biorę od dnia drugiej miesiączki czyli, 28 lutego do dnia dzisiajszego zostaly mi 4 żółte tabletki i 4 zielone dzisiaj boli mnie brzuch i plecy i dostałam wycieków z pochwyć takich brązowych bardzo. Biorę tabletki pierwszy raz codziennie o 7 rano regularnie ewentualnie do 5 minut później czasami. Współżyłam z partnerem, podczas stosunku był wtrysk do pochwy i teraz zastanawiam. Się czy to źle samopoczucie i krwawienie może świadczyć o ciąży? Dlaczego zaczęłam Krawiec plamić pod koniec tabletek.

Nie podała Pani nazwy leku, więc ciężko mi jest domyślić się po kolorze tabletek, o jaki preparat chodzi. Nie zadała też Pani żadnego pytania, więc nie wiem, w jaki sposób możemy Pani pomóc.