---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

Magdalena (anonim, 84.205.164.) Warszawa 10 miesięcy temu

Czy możliwe są plamienia przy wkładce Levosert?
50,00 zł

Dzień dobry. Chciałam zapytać czy po 1, 5 roku używania wkładki wewnątrzmacicznej Levosert, możliwe są plamienia. Nie są one intensywne, nie towarzyszy im ból brzucha, po prostu się zdarzają. Dodam jeszcze, że jest to już moja druga wkładka (przy używaniu pierwszej, plamienia miałam kilka miesięcy przed zmianą na nową). W ostatnim czasie bardzo dużo mam stresu, bardzo źle sypiam.

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź
Angelika Talar-Śpionek

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

10 miesięcy temu

Plamienie to jedno z bardzo częstych działań niepożądanych, które pojawiają się w trakcie stosowania wkładki Levosert. Pojawia się u co 10 kobiety stosującej wkładkę. Nie świadczy o tym, że preparat nie działa lub jego działanie jest osłabione.

Plamienie może być spowodowane stresem i bezsennością, które Pani teraz towarzyszą. Być może warto zastosować preparat ziołowy np. na bazie melisy, chmielu, waleriany, które działają uspokajająco i łagodnie nasennie. Nie należy natomiast stosować środka z dziurawcem – ekstrakt z ziela dziurawca może osłabiać skuteczność wkładki.

Jeśli plamienie będzie nawracało lub nasili się (pojawi się krwawienie, ból brzucha), można skonsultować się z ginekologiem. Specjalista wykona USG i sprawdzi, czy wkładka jest umiejscowiona prawidłowo oraz czy nie ma w macicy jakiś zmian np. polipów, które również mogą być przyczyną plamienia.

Tutaj można porównać ceny produktów o działaniu uspokajającym, które nie wpływają na skuteczność wkładki i dokonać zamówienia z dostawą do domu lub odbiorem w aptece:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/63308/positivum-tabletki/apteki

https://www.gdziepolek.pl/produkty/28856/neospasmina-extra-kapsulki/apteki

https://www.gdziepolek.pl/produkty/81235/valerin-sen-tabletki/apteki

https://www.gdziepolek.pl/produkty/85826/zielnik-apteczny-melisa-fix-liscie/apteki

W miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Lublin, Gdańsk, Łódź, Szczecin, Białystok, Poznań oraz Chorzów produkty można zamówić z dostawą błyskawiczną nawet w 1h dzięki usłudze Wolt Drive.

Załączam również linki do pomocnych wpisów:

https://www.gdziepolek.pl/kategorie/wkladki-domaciczne

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-bac-sie-dzialan-niepozadanych-lekow

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły