---OMNi-BiOTiC Panda - pytania

Лысый  (anonim, 188.124.247.) Warszawa 35 dni temu

Co zrobić w przypadku przedawkowania Sildenafilu?

Sildenafil: co robić w przypadku przedawkowania?

4 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

lemwi (anonim, 185.97.16.) 23 dni temu

Nie tylko, generalnie powiększenie członka jest ponoć przy dłuższym braniu i jak się bierze dwie tabletki dziennie bo znacznie zwiększa to napływ krwi do członka. U mnie jak na razie widzę znaczną poprawę w erekcji, w powiększeniu raczej nie, chociaż oczywiście nie obraziłbym się jakby to powiększenie jednak było

mixx (anonim, 216.131.105.) 23 dni temu

Własnie o nich czytam i opinie wydają się zachęcające, cena trochę wysoka, ale nie jest dla mnie wyznacznikiem. Czy jednak nie jest to środek na powiększanie członka?

lemwi (anonim, 216.131.112.) 23 dni temu

Sam ostatnio bylem zmuszony sobie takich tabletek poszukać i biorę aktualnie Penis complete. Zawsze mi się wydawało, że nie będę musiał wspierać się niczym, żeby uprawiać seks i mieć erekcję, w zasadzie problemy z erekcją były dla mnie abstrakcyjne i wydawało mi się,ze ma się je jedynie w starszym wieku jednak okazało się, ze również i w młodszym można mieć takie problemy. U mnie się zaczęły lekko po 30 Ale może to przez to, że długo pracuję, no i strochę stresu w robocie mam. No i to przemęczenie daje o sobie znać pomimo dobrej diety i sportu. Biorę codziennie po tabletce, problemy praktycznie przeminęły.

Odpowiedź usunięta, ponieważ: nie jest związane z tematem.

Anna Tyrańska Farmaceuta, Redaktor

34 dni temu

Jak dużą dawkę leku Pan przyjął? W przypadku podejrzenia przedawkowania sildenafilu, ważne jest podjęcie szybkich działań. Należy skontaktować się z lekarzem lub udać do najbliższego szpitala. Przedawkowanie sildenafilu może prowadzić do poważnych skutków ubocznych, takich jak niskie ciśnienie krwi, utrata przytomności, zaburzenia widzenia, bóle w klatce piersiowej oraz inne objawy kardiologiczne. Proszę również wstrzymać się od przyjmowania kolejnych dawek leku.

Zachęcam do lektury:

https://www.gdziepolek.pl/substancje/sildenafil

Konsultację z lekarzem można umówić tu:

https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły