hwe0815@aol.com (anonim, 46.142.58.) Warszawa 52 dni temu

Jakie leki mogą przynieść ulgę w bólu pochodzenia nerwowego?

Jakie leki mogą pomóc w walce z nerwobólami, zaczynając od odcinka lędźwiowego kręgosłupa, promieniując do ud z mrowieniem w stopach? Dostępnych?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Aleksandra Kowalczyk Farmaceutka, Redaktorka

50 dni temu

Na bóle nerwowe w zależności od ich nasilenia mogą być stosowane miejscowo niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak maści czy żele np. z diklofenakiem lub ibuprofenem. Ulgę w bólu przynieść mogą również stosowane miejscowo ciepłe lub zimne okłady.

Jeżeli stosowanie miejscowo działających preparatów nie przynosi efektu, można również zastosować leczenie doustne niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, które złagodzą ból oraz zmniejszą stan zapalny. Do takich substancji należą m.in. diklofenak i ketoprofen.

Jeśli stosowanie preparatów dostępnych bez recepty nie niweluje bólu, jest to bezwzględny znak, aby udać się do specjalisty, który podejmie dalsze kroki w celu wyleczenia dolegliwości. Wystąpienie mrowienia w kończynach jest również objawem wymagającym natychmiastowej konsultacji z lekarzem.

Pod tym linkiem znajdują się przykłady preparatów stosowanych w terapii bólu pochodzenia nerwowego:
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/rwa-kulszowa-bol-kregoslupa

Udostępniam również link, pod którym można umówić się na konsultację telefoniczną z lekarzem. Odbywa się ona w języku polskim: https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja

Tutaj można porównać ceny tego typu produktów w aptekach internetowych i dokonać zamówienia z dostawą do domu lub odbiorem w aptece: https://www.gdziepolek.pl/produkty/83797/voltaren-max-zel/zamienniki https://www.gdziepolek.pl/produkty/24175/dolgit-krem/zamienniki https://www.gdziepolek.pl/produkty/92345/dexak-tabletki-powlekane/zamienniki

W miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Lublin, Poznań czy Białystok produkty można zamówić z dostawą błyskawiczną nawet w 1h dzięki usłudze Wolt Drive - sprawdź czy w Twojej lokalizacji usługa jest dostępna: https://www.gdziepolek.pl/koszyk/szybka-dostawa?src=zf

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację