VERSSO (anonim, 185.32.147.) Warszawa 4 lata temu

W jakiej cenie jest Lenvitol Olej Lniany Budwigowy?

w jakiej cenie jest u Państwa Lenvitol Olej Lniany Budwigowy Tłoczony Na Zimno, 500 mililitrów

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

W Warszawie (miejscowość otagowana w pytaniu) 53 apteki zintegrowane z GdziePoLek mają Olej Lniany Budwigowy w cenie od 19,90 zł do 44,99 zł:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/43037/lenvitol-olej-lniany-budwigowy-tloczony-na-zimno-plyn/apteki/w-warszawie Lenvitol - Olej Lniany Budwigowy Tłoczony Na Zimno zawiera duże ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i 6.

Jednocześnie chciałabym wyjaśnić, że GdziePoLek nie jest apteką internetową, nie jest też właścicielem aptek zintegrowanych z serwisem. Portal udostępnia dane o dostępności leków we współpracujących aptekach, odpowiadamy także na pytania pacjentów oraz publikujemy dla nich treści na temat zdrowia i leków. GdziePoLek umożliwia również rezerwację leku i jego odbiór w aptece. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule: https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek

Niektóre apteki współpracujące z GdziePoLek udostępniają informację o cenie - wówczas można ją zobaczyć w wynikach wyszukiwania, trzeba jednak być zalogowanym użytkownikiem portalu. W pozostałych przypadkach można skorzystać z danych teleadresowych, które podajemy przy każdej z placówek (m.in. numer telefonu), aby zasięgnąć informacji na temat ceny indywidualnie.

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły