marek (anonim, 178.235.184.)
około 7 miesięcy temu, Radom

W jakiej cenie jest Mugga spray 50% 75 ml?

proszę o podanie ceny mugga 50% 75ml

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Cena aerozolu Mugga 50% 75 ml w aptekach połączonych z naszym systemem w całej Polsce mieści się w granicach 14,69 zł - 36,90 zł, tymczasem apteki na terenie województwa mazowieckiego deklarują cenę 19,99 zł - 34,90 zł:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/50576/mugga-spray-50-aerozol/apteki/w-mazowieckim

Ceny leków nierefundowanych są widoczne dla pacjentów po zalogowaniu się. Wystarczy wybrać poszukiwany produkt - informacja o cenie będzie widoczna przy nazwie konkretnej apteki.
Ceny podawane są jednak przez placówki dobrowolnie. Ze względu na dużą konkurencję, nie wszystkie apteki udostępniają nam taką informacje.
Jeśli wybrana apteka nie udostępnia ceny swoich produktów na naszym portalu, warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu do apteki i zapytać o cenę.

Mugga to środki działające odstraszająco na insekty – komary europejskie i tropikalne, moskity, kleszcze, meszki, muchy, bąki i roztocza zawierające jako substancje czynną N, N-dietylo-m-toluamid (DEET) oraz miezankę olejków eterycznych.
Mugga Spray Strong 50% DEET to silny preparat, przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia, który działa do 9 godzin po aplikacji w klimacie umiarkowanym oraz do 8 godzin w klimacie tropikalnym.

Przesyłam artykuły, które mogą okazać się przydatne:
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/srodki-na-komary-i-kleszcze
- https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek