---Alopexy - pytania

Krawczyk  (anonim, 82.72.11.) Warszawa 13 miesięcy temu

Czy Sildenafil stosowany długotrwale osłabia zdolność do erekcji?
19,99 zł

Witam. Czy przez stosowanie sidenafilu przez kilka miesięcy mogę utracić zdolność do erekcji? Przyjmowałem nie więcej jak 100mg.

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Anna Tyrańska Farmaceuta, Redaktor

13 miesięcy temu

Sildenafil jest lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji, takich jak impotencja. Długotrwałe stosowanie sildenafilu pod nadzorem lekarza zazwyczaj nie prowadzi do trwałej utraty zdolności do erekcji. Sildenafil działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do prącia, co pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję.

Jednakże, jeśli ma Pan obawy dotyczące swojej zdolności do erekcji lub zauważył Pan jakiekolwiek zmiany w tym zakresie po długotrwałym stosowaniu sildenafilu, zalecam skonsultowanie się z lekarzem. Mogą istnieć różne czynniki, które wpływają na zdolność do erekcji, takie jak problemy hormonalne, stres, depresja, choroby serca, cukrzyca czy uszkodzenia nerwów. Lekarz będzie w stanie przeprowadzić odpowiednią ocenę i zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Pana sytuacji.

Załączam przydatny materiał związany z tematem:

https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-potencje

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację