---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

MAD  (anonim, 185.234.234.) Polska 3 lata temu

Kiedy jest przewidziana dostawa? Na stronach widzieje dostępność...

Kiedy jest przewidziana dostawa?
Na stronach widzieje dostępność, a w praktyce nigdzie nie jest dostępne. Kończy mi się ważność recepty, a lekarz zaznaczył , że jak najszybciej mam zacząć kurację

8 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź

Potrzebujesz recepty na MM?

Skorzystaj z wyszukiwarki przychodni::

Janek  (anonim, 89.73.184.) 3 lata temu

Tam nie ma odpowiedzi na zadane pytanie.

Janek  (anonim, 89.73.184.) 3 lata temu

Co tym razem przeszkodziło utrzymać ciągłość dostaw ?????????

Zielarz (anonim, 188.212.135.) 3 lata temu

Pacjent powinien mieć prawo decydować, czy chce drogi susz z apteki, czy uprawiać własną "choinkę" w domu (to nie jest trudne, szczególnie z odmianami typu auto, a koszt jest zdecydowanie niższy niż aptecznego suszu, a co do jakości - to swoje to jednak swoje)!!!
Jeszcze jedna kwestia - dlaczego te olejki THC są tak kosmicznie drogie, przecież je robią z odpadków lub tego co nie przejdzie badań - olejek 5%THC 10ml - cena kolo 800pln :o za raptem 500mg THC - w domu z 10g Aurory 22 można otrzymać koło 1500mg THC (licze spadki THC po dekrboksylacji itp. - dom to nie laboratorium jednak), gdzie aurora kosztuje kolo 600pln ;)

Odpowiedź usunięta, ponieważ: jest spamem.

Pytanie na ekranie  (anonim, 37.225.88.) 3 lata temu

Aurora
22/1 20/1

Pytanie na ekranie  (anonim, 37.225.88.) 3 lata temu

Co tym razem przeszkodziło utrzymać ciągłość dostaw ?????????

Angelika Talar-Śpionek

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Proszę podać nazwę suszu, abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na to pytanie.

Nnnn (anonim, 5.173.26.) 3 lata temu

W Warszawie brak mimo informacji o dostepnoscu

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły