---Wolt Drive - zapytaj farmaceutę - pytania

Hgrujgy (anonim, 87.205.5.) Warszawa 1 rok temu

Jak dostać lek, jeśli rozpoczęłam realizacje recepty w aptece, które jest aktualnie nieczynna?

Witam, co mogę zrobić w przypadku gdy tak jak dziś jest niedziela, apteka w której rozpoczęłam realizację leku jest zamknięta a mam do wykupienia jeszcze jedno oakowananie. Nie mogę tego zrobić w dniu jutrzejszym. Czy na nocnej/świątecznej pomocy lub w szpitalu jest szansa że dyżurujący lekarz mi pomoże? Ewentualnie wypisze receptę żebym mogła wykupic ja w otwartej aptece dyżurnej?

2 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

1 rok temu

W takim przypadku konieczne jest uzyskanie nowej recepty na lek od lekarza lub udanie się do innej, czynnej apteki z dokumentacją potwierdzającą, że dany lek jest przez Pana/Panią przewlekle stosowany - w takiej sytuacji farmaceuta, jeśli uzna to za zasadne, może wystawić receptę farmaceutyczną. Więcej o możliwości uzyskania recepty farmaceutycznej w załączonym wpisie: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/kiedy-farmaceuta-moze-wypisac-recepte

Można również skorzystać z telekonsultacji: https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja

Hgrujgy (anonim, 87.205.5.) 1 rok temu

Proszę o informację.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły