---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

Magda27 (anonim, 188.147.103.) Warszawa 4 lata temu

Jak jest z owulacją, gdy miesiączka się przesunie?

Witam, mam takie może dość głupie pytanie, ale jestem straszną panikarą i postanowiłam zadać tu pytanie.
Otóż poprzednią miesiączkę miałam 25.03, do zbliżenia doszło 02.04 (oczywiście z zabezpieczeniem). Gdy 25.04 miesiączka się nie pojawiła wykonałam test-negatywny. Przez kolejne dwa dni tez wyszły negatywny. Krwawienia dostałam 28.04, było tak samo obfite jak zwykle jednak trwało 3 dni, z reguły rozciąga się do 5. Nie byłabym sobą gdybym nie wykonała testu tuż po zakończeniu krwawienia. Od kilku dni boli mnie całe podbrzusze, z naciskiem na lewy jajnik. I czuje się taka wzięta. Czy jest szansa aby jednak ciąża była ? Czy moje chore urojenia wpływają tak na psychikę ? I jak jest z owulacja gdy miesiączka się przesunie ? Często mam właśnie objawy owulacyjne jak na okres. Pewnie ktoś pomyśli ze to choroba.. ale to taka wielka niechęć

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź
Olga Sierpniowska

Olga Sierpniowska Farmaceutka

4 lata temu

Owulacja występuje na około 14 dni przed miesiączką. Dlatego przy nieregularnym lub przesuniętym cyklu jest trudno określić dni płodne tylko z kalendarzyka (bez dodatkowej obserwacji objawów takich jak śluz czy temperatura), ponieważ kalendarz "przewiduje" kolejny okres wyłącznie na podstawie długości poprzednich cykli.

Z Pani wpisu wynika, że nie jest Pani w ciąży. Najprawdopodobniej nadinterpretuje Pani objawy z powodu lęku przed nią. Jeśli jednak bóle podbrzusza są silne i nie ustępują, to powinno to skłonić Panią do kontaktu z ginekologiem. Niekiedy związane mogą być z owulacją lub zbliżającym się okresem, ale bez badania bezpośredniego nie da się odpowiedzieć, co może być przyczyną.

Załączam dodatkowe informacje:

https://www.gdziepolek.pl/kategorie/test-ciazowy

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację