Pola (anonim, 79.110.203.) Warszawa 2 lata temu

Czy lek Climara-50 jest nadal produkowany, czy produkcja wstrzymana, czy inny powód braku dostępności i krótkiego terminu przydatności?

Jest problem z dostępnością plastrów Climara 50, a te co są dostępne mają termin do kwietnia. Czy lek jest nadal produkowany, czy produkcja wstrzymana, czy inny powód braku dostępności i krótkiego terminu przydatności?

4 odpowiedzi, 2 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

2 lata temu

Z informacji od przedstawiciela firmy Bayer wynika, iż dystrybucja leku Climara-50 na rynek polski została zakończona i preparat nie będzie już dłużej dostępny w aptekach.

Kasia (anonim, 89.78.224.) 2 lata temu

W Aptece otrzymałam informacje, że nie ma możliwości zamówienia Plastrów Climara 50 w żadnej hurtowni. Czy może macie informację, co jest przyczyną i kiedy można się spodziewać powrotu produktu do aptek? Jest jakiś preparat zastępczy?

Joanna (anonim, 178.37.155.) 2 lata temu

Czy plastry Climara 50 zostały wycofane ze sprzedaży?

Katarzyna Domagała Farmaceuta

2 lata temu

Na ten moment nie mamy żadnych informacji na temat dostaw leku Climara-50. Lek jest dostępny w ok. 35% aptek połączonych z naszym systemem:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/18533/climara-50-system-transdermalny/apteki/w-polsce

Wyślemy zapytanie do podmiotu odpowiedzialnego za obrót lekiem, jeśli otrzymamy odpowiedź pojawi się ona pod powyższym linkiem w sekcji "Ostatnie wiadomości o Climara-50". Można się zapisać na powiadomienia.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły