Barbara (anonim, 176.221.120.)
około 2 lat temu, Gorzów Wielkopolski

Gdzie mogę kupić MST Continus 30mg?

MST continues 0.03g nigdzie nie move kupic dlaczego wiec jest wypisywany

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Pawełek (anonim, 31.0.56.)
około miesiąca temu

Odpowiedź została usunięta. Powód: niezgodność z zasadami społeczności.

Zasady społeczności znajdziesz tutaj. Jeśli uważasz, że Twoja odpowiedź została usunięta przez pomyłkę, skontaktuj się z nami. Dziękujemy!

Powracam z informacją dotyczącą dostępności do preparatu MST Continus. Lek w dawkach 30mg, 60mg oraz 200mg nie jest obecnie dostępny do sprzedaży po stronie producenta. Ponowna dostępność produktu dla hurtowni zaplanowana jest na połowę kwietnia.

Lek MST Continus w dawce 30mg jest obecnie dostępny "od ręki" w około 6% aptek zintegrowanych z GdziePoLek. Niestety żadna z aptek współpracujących z serwisem z Pani okolicy nie deklaruje, że ma go obecnie na stanie:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/50519/mst-continus-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce
https://www.gdziepolek.pl/produkty/50519/mst-continus-tabletki-powlekane/apteki/w-lubuskim

Niewielka dostępność może wynikać z różnych czynników. MST Continus to lek na receptę zawierający środek odurzający (morfinę). Niektóre apteki w ogóle nie prowadzą obrotu tą kategorią leków, w innym leki z tej grupy zamawiane są w dawce i ilości wynikającej z konkretnej recepty. Ponadto popyt na ten lek, a co za tym idzie - także podaż, są ograniczone specyfiką wskazań do jego zastosowania (silne bóle, bóle pooperacyjne).

Wysłałam zapytanie do podmiotu odpowiedzialnego dotyczące dostępności do leku MST Continus. Jeśli napłynie odpowiedź - zamieścimy ją w tym wątku.

Alternatywą są inne preparaty zawierające morfinę. O ich zastosowaniu powinien zdecydować lekarz:
https://www.gdziepolek.pl/substancje/morfina