---Alopexy - pytania

Alex (anonim, 5.173.146.) Śródmieście, Łódź 2 lata temu

Czy mogę kupić Viagrę bez receptury?

Czy mogę kupić Viagrę bez receptury?

6 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

kater (anonim, 213.189.56.) 2 lata temu

Bo nie jest to tak znane, chociaż moim zdaniem o wiele lepsze niż specjalne gumy. Po pierwsze można je stosować nawet jak nie używacie z laską prezerwatyw a jak wiadomo bez gumy jest o wiele przyjemniej.Po drugie nie mają ( przynajmniej w moim przypadku) takiego negatywnego działania jak prezerwatywy ze środkiem znieczulającym członka kiedy to niczego nie czułem podczas fiku-miku.

sagar (anonim, 91.241.62.) 2 lata temu

Chusteczki? A o tym nie słyszałam?

kater (anonim, 37.248.162.) 2 lata temu

A nie przypadkiem żeń szeń? Nie myl imbiru z żeńszeniem :P Bo właśnie ponoć żeń szeń jest o wiele lepszy na erekcję a nie jest to jednak to samo. Poza tym o wiele lepsze są środki z l arginina. L arginina sprawia,ze poprawia się ukrwienie narządów płciowych. Zwiększa się ilość azotu w krwi. Na tym polega jej działanie. Poza tym polecam inną dietę. Nie powinno się nadużywać alkoholu. Przynajmniej nie przed seksem ( co nie jest w sumie takie dziwne ponieważ jak się napijesz to penis Ci raczej nie stanie). Poza tym sam temat dotyczy nie tylko zaburzeń erekcji ale przedwczesnego wytrysku. O ile na zaburzenia erekcji pomogą niektóre ( dobre sa tabletki penis complete)., to na zaburzenia wytrysku polecam coś innego. Jak chusteczki orgasm control wipes czy też po prostu masturbację pod prysznicem.

sagar (anonim, 185.97.16.) 2 lata temu

Ziołowych? słyszałam, że sam imbir pomaga ale nie wiem jak to w praktyce wygląda

kater (anonim, 46.29.20.) 2 lata temu

Tak tak. Od razu ikść do specjalisty i faszerować się sildenafilem ( czy viagrą jak komu wygodnie ponieważ są to dwa takie same środki). Po pierwsze należy raczej zastanowić się co jest powodem zaburzeń erekcji bo może byc ich sporo:
zła dieta stres nieodpowiednia aktywność fizyczna

Nie jest to rówineż dolegliwość , która dotyka wyłącznei starszych meżczyzn. Młodzi również chorują tylko wielu sie do tego nie przyznaje. Zwyle pomaga coś ziołowego.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

2 lata temu

Niestety, nie rozumiem pytania.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły