---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

Misiu (anonim, 90.253.104.) Warszawa 4 lata temu

Ile razy na dobę podawać 7-letniemu dziecku Amoksiklav 875 + 125, jeśli jedynie to posiadam w domu?

Witam. Moja corka ma prawie 7 lat, 2 wazy 25kg. Posiadam w tej chwili jedynie Amoksiklav tabletki (875 mg + 125 mg). Ile razy na dobe i czy w calosci moge podac corce wedlug przeliczenia?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź
Katarzyna Domagała

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Amoksiklav jest lekiem wydawanym na receptę. W żadnym wypadku nie wolno go podawać dziecku bez konsultacji z lekarzem, gdyż nie wiadomo, czy lek byłby pomocny - nie napisała Pani nawet, co dziecku dolega.

Przestrzegam przed taką praktyką, która może być nie tylko groźna dla zdrowia i życia dziecka, ale także budować oporność bakterii na antybiotyki, co może sprawić, że w przyszłości lek nie zadziała:
https://www.gdziepolek.pl/blog/antybiotyki-czy-przestana-dzialac

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły