---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

Luka (anonim, 5.173.188.) Warszawa 4 lata temu

Czy jeśli całkowicie pominęłam jedną tabletkę antykoncepcyjną pod...

Czy jeśli całkowicie pominęłam jedną tabletkę antykoncepcyjną pod koniec pierwszego tygodnia zażywania to czy po dwóch tygodniach pod koniec przerwy na krwawienie byłam chroniona przed ciążą, jeśli uprawiałam stosunek w dzień trwającego jeszcze krwawienia? Proszę o udzielenie odpowiedzi w tym wątku, nie odsyłanie do innych pytań.

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź
Angelika Talar-Śpionek

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Rozumiem, iż nie chce Pani być odsyłana do innych wątków na forum, jednak odpowiedź na Pani pytanie została już udzielona wielokrotnie.
Być może w tej sytuacji chciałaby się Pani zapoznać z treścią jeszcze jednego - bardzo szczegółowego wpisu na naszym forum, który powinien rozwiać Pani wątpliwości:

https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/24161/czy-jest-mozliwe-aby-w-przypadku-ciazy-doszlo-do-krwawienia-z-odstawienia

Jeśli nadal ma Pani jakąkolwiek wątpliwość i farmaceuta nie jest już w stanie pomóc, proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem.

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację